СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > На досуге > Обо всем

Обо всем Дискуссии на любые темы, для которых нет специального форума. Интересы, увлечения, отдых и т.д.

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.08.2010, 18:08   #41
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ili Посмотреть сообщение
//позитив/негатив - оценки; семантика слова "изменение" шире чем "развитие", хотя последнее явно направлено - Грейвз писал о развитии и изменении.

P.S. bantser, может стоит самостоятельно почитать?
Не потягну - пізно вже щось читати... Особливо про семантику, розвиток і ширину цінностей...
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2010, 18:09   #42
ili
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 26.03.2008
Сообщений: 2,013
Вы сказали Спасибо: 444
Поблагодарили 949 раз(а) в 467 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от anatol_ua Посмотреть сообщение
Хватит ли развивать персонал ?
СтОит ли как-то ограничивать этот процесс, зачем ?..
Это контекстнозависимые вопросы - на них нет универсальных ответов, в стиле "один рецепт для всех раз и навсегда в любых ситуациях"
ili вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо ili за это полезное сообщение:
Катерина (13.08.2010)
Старый 13.08.2010, 18:10   #43
ili
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 26.03.2008
Сообщений: 2,013
Вы сказали Спасибо: 444
Поблагодарили 949 раз(а) в 467 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Не потягну - пізно вже щось читати... Особливо про семантику, розвиток і ширину цінностей...
Я вот думаю, с какой целью Вы искажаете мои слова?..
ili вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2010, 18:16   #44
psy2
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для psy2
 
Регистрация: 24.07.2007
Сообщений: 281
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 38 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от anatol_ua Посмотреть сообщение
Хватит ли развивать персонал ?
СтОит ли как-то ограничивать этот процесс, зачем ?..
Пусть остаётся время на добрые дела
(из подписи под постами...)

Вот это я и имел в виду...
Вообще-то я задавал сильно другие вопросы:
КУДА ещё стоит развивать работника, и где он будет приносить максимальную пользу, но ещё не будет "перебора"
КАКИЕ, по-вашему, тут стоит использовать критерии и как их замерять?
Как по мне, это сильно отличается от того, что предложили Вы. А про добрые дела - не снимаю, так и есть Но не ПУСТЬ ОСТАЁТСЯ, а НАЧНИТЕ с этого... :-)
__________________
Нельзя постоянно винить себя за что-то. Обвините себя разок, и спокойно живите дальше.
(с) Гомер Джей Симпсон.

Спешите делать добрые дела, чтобы не хватило времени на злые…
psy2 вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо psy2 за это полезное сообщение:
anatol_ua (16.08.2010)
Старый 13.08.2010, 18:17   #45
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ili Посмотреть сообщение
Я вот думаю, с какой целью Вы искажаете мои слова?..

Мабуть тому, що бачу, як ви викручуєте смисл сказаного, аби довести, що певну цінність людина може розвинути. Я попросив вас навести приклад, ви проігнорували, порадивши мені читати Грейвза.
До речі, що саме з його праць ви порадили б прочитати?

Цитата:
Сообщение от psy2 Посмотреть сообщение
Вообще-то я задавал сильно другие вопросы:
КУДА ещё стоит развивать работника, и где он будет приносить максимальную пользу, но ещё не будет "перебора"
КАКИЕ, по-вашему, тут стоит использовать критерии и как их замерять?
Как по мне, это сильно отличается от того, что предложили Вы. А про добрые дела - не снимаю, так и есть Но не ПУСТЬ ОСТАЁТСЯ, а НАЧНИТЕ с этого... :-)
На мою думку, якщо нема запиту працівника на розвиток (явного або прихованого), то розвивати варто не самого працівника, а стосунки в організації - як на горизонтальному рівні, так і по вертикалі. Це завжди йде на користь. Тільки не "вєрьовочними" вилазками...
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2010, 18:24   #46
ili
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 26.03.2008
Сообщений: 2,013
Вы сказали Спасибо: 444
Поблагодарили 949 раз(а) в 467 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Мабуть тому, що бачу, як ви викручуєте смисл сказаного, аби довести, що певну цінність людина може розвинути.
Вы видите то, чего нет
ili вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2010, 18:25   #47
psy2
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для psy2
 
Регистрация: 24.07.2007
Сообщений: 281
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 38 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
...
На мою думку, якщо нема запиту працівника на розвиток (явного або прихованого), то розвивати варто не самого працівника, а стосунки в організації - як на горизонтальному рівні, так і по вертикалі. Це завжди йде на користь. Тільки не "вєрьовочними" вилазками...
Нажаль про розвиток працівників рідко думають самі працівники, як правило доводиться це робити без запросу з боку самого працівника, лише за потребою керівництва (яке, як не смішно, іноді бачить, що працівник на цьому рівні не зможе справлятися з завданнями, які у нього виникнуть за пів року-рік). Що Ви порадите в цій ситуації?
__________________
Нельзя постоянно винить себя за что-то. Обвините себя разок, и спокойно живите дальше.
(с) Гомер Джей Симпсон.

Спешите делать добрые дела, чтобы не хватило времени на злые…
psy2 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2010, 19:00   #48
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от psy2 Посмотреть сообщение
Нажаль про розвиток працівників рідко думають самі працівники, як правило доводиться це робити без запросу з боку самого працівника, лише за потребою керівництва (яке, як не смішно, іноді бачить, що працівник на цьому рівні не зможе справлятися з завданнями, які у нього виникнуть за пів року-рік). Що Ви порадите в цій ситуації?
З власного досвіду знаю, що досить часто це прогнозування "працівник не зможе справиться" означає або недовіру до потенціалу або непрофесіоналізм у доборі кадрів.
Керівництво досить часто не знає своїх працівників як особистостей, поза межами "функціоналу" - і не хоче знати, не знає їхніх реальних запитів.
Під "запитом" я маю на увазі певні потреби і дефіцити у виконанні професійних обов'язків, а також у стосунках з людьми.

Що пораджу.
Спробувати складати психограму завдань (саме завдань, а не людей), які виникнуть за півроку. Якщо вдасться зробити це, то зможете зрозуміти, чого бракуватиме працівникам, які їх виконуватимуть, а отже і розвиватимете їхні навички. Але це за умови, що ви справді знаєте потенціал людей.

На одному з тренінгів у перерві завскладом сів за піаніно, який був в орендованому приміщенні, і почав грати. Так класно, що народ просто завис. Найприкріше те, що ніхто не знав, що він грає, бо ніхто не цікавився. А вони якраз говорили, чим здивувати працівників на новорічній вечірці...
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» bantser за это полезное сообщение:
anatol_ua (16.08.2010), EllE HRD (14.08.2010), psy2 (13.08.2010)
Старый 13.08.2010, 19:57   #49
psy2
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для psy2
 
Регистрация: 24.07.2007
Сообщений: 281
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 38 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
З власного досвіду знаю, що досить часто це прогнозування "працівник не зможе справиться" означає або недовіру до потенціалу або непрофесіоналізм у доборі кадрів.
Керівництво досить часто не знає своїх працівників як особистостей, поза межами "функціоналу" - і не хоче знати, не знає їхніх реальних запитів.
Під "запитом" я маю на увазі певні потреби і дефіцити у виконанні професійних обов'язків, а також у стосунках з людьми.
Ні те, ні інше, просто часто виникають завдання, які не були передбачені "генеральним розвитком партії" (хі-хі)
Також часто є декілька варіантів розвитку компанії (ідеальний-бажаний-реалістичний). То на останніх двох рівнях людина справляється, а у випадку стрибка на ідеальний - вже програє.

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Що пораджу.
Спробувати складати психограму завдань (саме завдань, а не людей), які виникнуть за півроку.
Вийшли на те, що потрібно складати психограму функції, тоді під неї легше розвивати.

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Якщо вдасться зробити це, то зможете зрозуміти, чого бракуватиме працівникам, які їх виконуватимуть, а отже і розвиватимете їхні навички. Але це за умови, що ви справді знаєте потенціал людей.
Сподіваюся про функцію я сказав саме те, що Ви маєте на увазі.

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
На одному з тренінгів у перерві завскладом сів за піаніно, який був в орендованому приміщенні, і почав грати. Так класно, що народ просто завис. Найприкріше те, що ніхто не знав, що він грає, бо ніхто не цікавився. А вони якраз говорили, чим здивувати працівників на новорічній вечірці...
Дуже зворушливо, але до запитань навряд підходить. Мене в даному разі цікавив саме професійний розвиток.

Взагалі дякую, це половина відповіді: Дізнайся, куди тобі потрібно і знатимеш в якому напрямі йти. Але, нажаль, я так і не отримав відповіді, як зафіксувати цю точку. Просто можливість вийти на ідеальний розвиток - це оверкваліфайд, ІМХО, про який писали вище.
__________________
Нельзя постоянно винить себя за что-то. Обвините себя разок, и спокойно живите дальше.
(с) Гомер Джей Симпсон.

Спешите делать добрые дела, чтобы не хватило времени на злые…
psy2 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2010, 20:05   #50
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от psy2 Посмотреть сообщение
Також часто є декілька варіантів розвитку компанії (ідеальний-бажаний-реалістичний). То на останніх двох рівнях людина справляється, а у випадку стрибка на ідеальний - вже програє.
На ідеальному рівні неможливо навіть існувати, не те що функціонувати - такого стану речей не існує. Чи ви під "ідеальним" маєте на увазі щось не зі сфери ідеального?

Цитата:
Вийшли на те, що потрібно складати психограму функції, тоді під неї легше розвивати.
Ви писали, що йдеться про те, що не зможе виконати якесь завдання. А тут про функцію.

Цитата:
Дуже зворушливо, але до запитань навряд підходить. Мене в даному разі цікавив саме професійний розвиток.
Це модель. Можете застосувати до професійного розвитку. Чи ви все знаєте про професійні знання та здібності ваших працівників?
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 22:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA