СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Кадровая документация > Воинский учет на предприятии

Воинский учет на предприятии Ведение воинского учета. Учебные сборы. Срочная военная служба. Мобилизация. Демобилизация

Ответ
 
Опции темы
Старый 27.02.2023, 14:24   #371
Солнце11
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 20.05.2021
Адрес: Одесса
Сообщений: 126
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 69 раз(а) в 54 сообщениях
По умолчанию

Добридень!
Як одне з варіантов рішень по Вашій ситуації - зробила би повідомлення обом (і на адресу працівника, якого це стосується, і на адресу ЦТК та СП), де поінформувала, про невідповідність документів, що є в наявності на підприємстві, фактичним даним працівника.
"Статус" працівника про його відношення до військового обліку змінювати Ви права не маєте, бо в Вас нема відповідних підстав - документів.
Тому залишається або окреме повідомлення у вигляді інформаційного листа, або, якщо надаєте список, то в ньому зробити уточнюючий припис відповідно цього працівника, а також самого працівника про це інформувати і, бажано, під особистий підпис.
Солнце11 вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Солнце11 за это полезное сообщение:
Fenix (28.02.2023)
Старый 13.03.2023, 10:06   #372
Irisha50
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 21.03.2013
Сообщений: 318
Вы сказали Спасибо: 188
Поблагодарили 42 раз(а) в 30 сообщениях
По умолчанию

Добрый день , у меня полный ступор и не знаю что делать.Ситуация сотрцдника забрали по повестке по мобилизации 7.03.2023 согласно повестки я сделана приказ об освобождении его от работы на период прохлждения службы. 11.03.2023 его возвращают домой по состоянию здоровья документов никаких нет все забрал сопапровождающий. Что мне делать ? Давать приказ об восстановлении его на работе какое обоснование, или просто похорониить первый приказ и поствить ему 8 часов за все дни с 07.03-10.03. Заранее благодарю.
Irisha50 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2023, 12:15   #373
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 2,178
Вы сказали Спасибо: 779
Поблагодарили 1,747 раз(а) в 1,212 сообщениях
По умолчанию

Добрый день! Да, ладно, было бы из-за чего переживать Всего-то несколько дней...
У нас прошлом году забрали по повестке сотрудника в возрасте 50+. И "вернули" через 2,5 месяца из военной части, т.к. у него почти сразу начались проблемы со здоровьем, и он практически всё это время пробыл в лазаретах. Но при этом ничего ему на руки не выдали - от слова совсем. А в военкомате попросту перечеркнули запись о мобилизации, написали "внесено помилково" - и привет.
В общем, издаете приказ "вважати нейдійсним наказ..... (про призыв по мобизлиации), сотруднику учитывать эти дни как отсутствие по уважительной причине.
Или сделайте так, как Вы написали Это конечно, не по-правильному, но будет более лояльно по отношению к работнику.
__________________
Правд много, а истина одна) Мы найдем ее, уважаемые коллеги!
eloissa вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо eloissa за это полезное сообщение:
Irisha50 (13.03.2023)
Старый 14.03.2023, 14:29   #374
Солнце11
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 20.05.2021
Адрес: Одесса
Сообщений: 126
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 69 раз(а) в 54 сообщениях
По умолчанию

Мої вітання! Прошу допомогти з порадою.
Керівник хоче прийняти на роботу молодого чоловіка, але в нього відсутній документ щодо військового обліку. Сам чоловік пояснює: військового квитка нема, бо не служив; приписне посвідчення чи довідку з "військомату" про статус "непридатний до в/служби за станом здоров'я" надати не може, бо "воєнком" його відправив до дому без підтверджуючих документів зі словами "зараз війна... отримаєшь свій "білий білєт" після війни".
Відверто кажучи, наш керівник не має бажання вступати в діалог з цім "воєнкомом". Але й приймати на роботу без документів про військовий облік - це ризик штрафних санкцій.
Може в когось є якісь ідеї на рахунок "безпечнішого" варіанту для підприємства оформлення прийняття на роботу. Вельмо дякую за віріанти відповідей.
Солнце11 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.03.2023, 15:54   #375
hrumka
Участник HR-Лиги
 
Аватар для hrumka
 
Регистрация: 24.09.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 41
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

У мене подруга працює у ТЦК та СП як раз у відділі комплектування який і займається прийняттям цих списків.
То вона мені порекомендувала, робити в Excel, і всі столбці можна роздрукувати на 1 листі. Воно буде дуже маленьке, але підходить для звіту.
hrumka вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» hrumka за это полезное сообщение:
eloissa (15.03.2023), Irisha50 (20.03.2023)
Старый 14.03.2023, 17:20   #376
Inka
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Inka
 
Регистрация: 03.11.2011
Адрес: Київ
Сообщений: 2,437
Вы сказали Спасибо: 1,922
Поблагодарили 3,035 раз(а) в 1,675 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Солнце11 Посмотреть сообщение
Сам чоловік пояснює: військового квитка нема, бо не служив; приписне посвідчення чи довідку з "військомату" про статус "непридатний до в/служби за станом здоров'я" надати не може, бо "воєнком" його відправив до дому без підтверджуючих документів зі словами "зараз війна... отримаєшь свій "білий білєт" після війни".
Відверто кажучи, наш керівник не має бажання вступати в діалог з цім "воєнкомом".
Відверто кажучи, керівнику це і не треба робити, це питання має вирішити сам претендент на посаду. На слово я б йому не вірила.
Безпечніше було б прийняти працівника за сумісництвом, але тоді у нього має бути основне місце роботи на іншому підприємстві.
Inka вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Inka за это полезное сообщение:
eloissa (15.03.2023), Солнце11 (15.03.2023)
Старый 15.03.2023, 09:23   #377
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 2,178
Вы сказали Спасибо: 779
Поблагодарили 1,747 раз(а) в 1,212 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Солнце11 Посмотреть сообщение
Сам чоловік пояснює: військового квитка нема, бо не служив
Я перепрошую, але це порушення з його боку Чоловік тривалий час просто нехтував своїм обов'язком. Бо встати на військовий облік - це його обов'язок як громадянина України. Тобто, поясненням або виправдовуванням така причина бути не може
Цитата:
Сообщение от Солнце11 Посмотреть сообщение
..."воєнком" його відправив до дому без підтверджуючих документів зі словами "зараз війна... отримаєшь свій "білий білєт" після війни"
Щось теж якось схоже не легенду... знаю, бо працююю з "воєнкомами" безпосередньо
Цитата:
Сообщение от Солнце11 Посмотреть сообщение
Може в когось є якісь ідеї на рахунок "безпечнішого" варіанту для підприємства оформлення прийняття на роботу...
Ні, на сьогодняшній день прийняття на роботу без військового обліку є однозначним порушенням. Отже, я би не рекомендувала цього кандидата до прийняття на роботу
__________________
Правд много, а истина одна) Мы найдем ее, уважаемые коллеги!
eloissa вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо eloissa за это полезное сообщение:
Солнце11 (15.03.2023)
Старый 20.03.2023, 12:30   #378
hrumka
Участник HR-Лиги
 
Аватар для hrumka
 
Регистрация: 24.09.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 41
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Всім привіт
У кого як оформлений куток військового обліку?
До цього не було і я ніде не зтикалася з таким. Може просто скинете фото як у вас оформлено. Всі закони, положення, постанови, витяг скачала, роздрукувала і поки склала у папку. Зараз знайшли невеличкий стенд і треба оформити. А я уявлення не маю як.
Дуже дякую за допомогу.
hrumka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.03.2023, 16:58   #379
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 2,178
Вы сказали Спасибо: 779
Поблагодарили 1,747 раз(а) в 1,212 сообщениях
По умолчанию

У нас просто інформаційна дошка розміщена на видному місці, недалеко від відділу кадрів. На неї повісили правила військового обліку. Давно вже... в цьому році я їх замінила на нові. Також там ще висять інформаційні листки про штрафи за порушення законодавства про військовий обов'язок. Вже роки три)
__________________
Правд много, а истина одна) Мы найдем ее, уважаемые коллеги!

Последний раз редактировалось eloissa; 21.03.2023 в 09:56.
eloissa вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо eloissa за это полезное сообщение:
hrumka (21.03.2023)
Старый 21.03.2023, 16:51   #380
hrumka
Участник HR-Лиги
 
Аватар для hrumka
 
Регистрация: 24.09.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 41
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

А що у Вас висить на інформаційній дошці?
Які саме документи?
hrumka вне форума   Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 12:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA