![]() |
СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
|
|
|
|
|
||||||||
| Увольнение Прекращение трудового договора. Расторжение трудового договора. Отстранение от работы. Выходное пособие |
![]() |
|
|
Опции темы |
|
|
#1 |
|
Новый участник HR-Лиги
Регистрация: 26.11.2009
Сообщений: 2
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
|
Допоможіть, як правильно звільнити працівника по п. 3 ст. 40,і чи потрібно погодження профспілки, якщо працівник не являється її членому. Дуже-дуже потрібно
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Эксперт HR-Лиги
![]() Регистрация: 20.11.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 1,833
Вы сказали Спасибо: 587
Поблагодарили 1,373 раз(а) в 716 сообщениях
|
Ст. 43 (1) КЗпП:
Розірвання ТД з ініціативи власника або уповноваженого ним органу без згоди профспілкового органу допускається у випадках: ... звільнення працівника, який не є членом професійної спілки, що діє на підприємстві, в установі, організації; ... звільнення з підприємства, уст., орг., де немає профспілкової організації; Для того, щоб звільнити такого працівника, потрібно мати в наявності накази про накладення попередніх стягнень, доповідні (службові) записки, пояснювальні записки, при необхідності - акти.
__________________
"Я знаю тільки те, що нічого не знаю..." Сократ |
|
|
|
| Этот пользователь сказал Спасибо Татьяна К. за это полезное сообщение: | Serg_77 (27.11.2009) |
|
|
#3 |
|
Участник HR-Лиги
Регистрация: 07.01.2008
Сообщений: 50
Вы сказали Спасибо: 20
Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщениях
|
Якщо на підприємстві є діюча профспілкова організація, то погоджувати треба, якщо немає і працівник не є членом профспілки, то не треба. А в колдоговорі у Вас щось про це написано?
|
|
|
|
| Этот пользователь сказал Спасибо krol_oe@mail.ru за это полезное сообщение: | Serg_77 (27.11.2009) |
|
|
#4 |
|
Новый участник HR-Лиги
Регистрация: 26.11.2009
Сообщений: 2
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
|
профспілкова організація є, працівник не являється членом профспілки, оскільки не писав заяву на вступ, а вкол.договорі данситуація невизачена.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Заслуженный участник HR-Лиги
Регистрация: 01.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 256
Вы сказали Спасибо: 39
Поблагодарили 95 раз(а) в 33 сообщениях
|
Ну, раз не вступил, сам виноват, в КЗоТе чётко написано об этом.
__________________
ИМХО |
|
|
|