СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Управление персоналом > Обучение и развитие персонала

Обучение и развитие персонала Планирование и организация обучения и профессионального развития персонала. Управление карьерой работника. Кадровый резерв

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.08.2020, 15:36   #121
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 1,551
Вы сказали Спасибо: 601
Поблагодарили 1,152 раз(а) в 832 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nata33 Посмотреть сообщение
Працівник має свідоцтво про присвоєння кваліфікації електрозварника р/зварювання 2 розряду. В нас у ШР передбачено тільки електрозварники 3-6 розрядів. Чи можу я прийняти працівника "Учнем електрозварника р/зварювання 3 розряду" і чи потрібно для цього вводити окрему штатну одиницю "учня електрозварника 3 розряду" ?
2-ий розряд - учнівський. Це людина без практичного досвіду роботи, тому логічно ввести посаду "учень електрозварника" (без розряду). Запитайте у фахівця з ОП, який порядок дій конкретно на вашому підприємстві, бо ці стандарти вже не часто застосовуються.
Цитата:
Сообщение от nata33 Посмотреть сообщение
як потім позбутися "Учня" - шляхом переведення електрозварником?
Саме так. За результатами атестації, після отримання працівником посвідчення з 3 розрядом.
__________________
Правд много, а истина одна) Мы найдем ее, уважаемые коллеги!
eloissa на форуме   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо eloissa за это полезное сообщение:
nata33 (11.08.2020)
Старый 10.08.2020, 15:52   #122
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,857
Вы сказали Спасибо: 4,157
Поблагодарили 9,367 раз(а) в 5,432 сообщениях
Стрелка

Цитата:
Сообщение от nata33 Посмотреть сообщение
Працівник має свідоцтво про присвоєння кваліфікації електрозварника р/зварювання 2 розряду. В нас у ШР передбачено тільки електрозварники 3-6 розрядів
Згідно з п. 11 розділу «Загальні положення довідника кваліфікаційних професій працівників» особи, які не мають професійної освіти або стажу роботи, встановлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно у повному обсязі виконують покладені на них завдання та обов’язки, можуть бути, як виняток, прийняті на відповідну роботу.
А згідно з ст. 96 КЗпП право на підвищення розряду мають робітники, які успішно виконують роботи більш високого розряду не менше трьох місяців і склали кваліфікаційний іспит. Тому приймаєте його з 2 розрядом на посаду електрозварника 3 розряду, через три місяці розглядаєте на атестаційній комісії і присвоюєте 3 розряд.
Цитата:
Сообщение от nata33 Посмотреть сообщение
Чи можу я прийняти працівника "Учнем електрозварника р/зварювання 3 розряду" і чи потрібно для цього вводити окрему штатну одиницю "учня електрозварника 3 розряду" ? Або як потім позбутися "Учня" - шляхом переведення електрозварником?
А навіщо вам його приймати учнем, якщо ві уже є кваліфікованим електрозварником, нехай і лише 2 розряду? Він працює, виконує простішу роботу, одночасно вчиться, потім складає іспит і отримує підвищення розряду.
Ви ж не приймаєте електрозварника 3 розряду на посаду учня електрозварника 4 розряду?
А можете взагалі внести зміни до ШР шляхом введення посади електрозварника 2-6 розряду
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
nata33 (11.08.2020)
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 15:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»