СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Приказы. Трудовые книжки

Приказы. Трудовые книжки Оформление приказов. Ведение, учет, хранение и выдача трудовых книжек. Дубликат и вкладыш. Изменения и исправления в трудовой книжке

Ответ
 
Опции темы
Старый 30.07.2007, 15:03   #1
cv-tim
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 04.10.2006
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Печатка в наказі з кадрової діяльності

в нас на підпиємстві не ставлять печатки на наказах з кадрової діяльності.
Нещодавно помінявся головний бухгалтер і директор, і коли завіряли докменти в нотаріуса нам зробили зауваження, чому на наказах про призначення немає печаток((
Підкажіть чим регламентується ставлення чи неставлення печоток на наказі?
Буду дуже вдячна
cv-tim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.07.2007, 16:13   #2
ulke
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 28.03.2007
Сообщений: 29
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Да уж ... господа нотариусі они такие... им везде печати подавай - даже норовят (и не только нотариусы но и в банках) потребовать печать в трудовой после записи о приеме на работу... а в приказах по кадрам печати и не ставятся, даже в таможню не подаем оригиналы приказов с печатью - вот ксерокопии печатью заверить - это да....
ulke вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.07.2007, 16:16   #3
cv-tim
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 04.10.2006
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Печатка в кадрових наказах

Так знаю це і на 100% згодна згодна
Але ніде не можу знайти чим це регламентується.
Можливо хтось всетаки підкаже!!!!!!!!!
Пліззззззззззз
cv-tim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.07.2007, 16:19   #4
Fervis
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 21.02.2006
Адрес: Одесса
Сообщений: 188
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Кто вам сказал, что печати в приказах по кадрам не ставяться? Вы еще скажите, что их подписывать не надо! Проходила проверку и мне проверяющая подтвердила, что все риказы должны быть пропечатаны
Fervis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.07.2007, 18:03   #5
cv-tim
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 04.10.2006
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию печатка в кадрових наказах

Так може все-таки хтось підкаже чим це регламентується?
cv-tim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.07.2007, 12:27   #6
Delirium
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 14.06.2007
Сообщений: 9
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

читайте ст. 207 Гр.кодекса -там все про печати указано. Это есть - правочин. т.е. нотариус прав на все 100%. и не верьте тем, кто будет утверждать, что на приказы не должны ставить печати.
Delirium вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.07.2007, 12:27   #7
облака
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.04.2007
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Добрый день! Посмотрите Национальный стандарт Украины" Государственную унифицированную систему документации.Унифицированная система организационно-распорядительной документации.Требования к оформлению документов. ДСТУ 4163-2003. Я уже давно смотрела ее, но там все есть, а печати мы ставим при проверка всегда делают замечание, ведь в хозяйственной деятельности мы пользуемся печатью- значит надо ставить, а если бы мы работали без печати - тогда другой дело.
облака вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.07.2007, 12:44   #8
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,188
Вы сказали Спасибо: 2,623
Поблагодарили 2,666 раз(а) в 1,193 сообщениях
По умолчанию

Уверена, что печати на приказах не ставят. Я вчера пересматривала этот стандарт, так там в образце приказа нет печати.
5.26 Відбитком печатки організації засвідчують на документі підпис відповідальної особи.
Перелік документів, на які ставлять відбиток печатки, визначає організація на підставі нормативно-правових актів. Його подають в інструкції з діловодства організації.

ПКМУ від 17 жовтня 1997 р. N 1153 Про затвердження Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади
ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК
документів, на які ставиться гербова печатка
Акти (прийому закінчених будівництвом об'єктів, обладнання, виконання робіт; списання; експертизи тощо)
Аркуші погодження проектів нормативно-правових актів
Висновки і відгуки установ на дисертації й автореферати, що направляються до Вищої атестаційної комісії України
Довідки (лімітні; про виплату страхових сум; використання бюджетних асигнувань на зарплату; про нараховану і належну зарплату тощо)
Довіреність на одержання товарно-матеріальних цінностей, бюджетні, банківські, пенсійні, платіжні доручення
Договори (про матеріальну відповідальність, науково-технічне співробітництво, підряди, оренду приміщень; про здійснення робіт тощо)
Завдання (на проектування об'єктів, технічних споруд, капітальне будівництво; технічні тощо)
Заяви (на акредитив; про відмову від акцепту тощо)
Заявки (на обладнання, винаходи тощо)
Зразки відбитків печаток і підписів працівників, які мають право здійснювати фінансово-господарські операції
Посвідчення про відрядження
Кошторис витрат (на утримання апарату управління; на підготовку та освоєння виробництва нових виробів; на калькуляцію за договором, на капітальне будівництво тощо)
Листи гарантійні (на виконання робіт, послуг тощо)
Подання і клопотання (про нагородження орденами і медалями;
преміями)
Протоколи (погодження планів поставок)
Реєстри (чеків, бюджетних доручень)
Специфікації (виробів, продукції тощо)
Статути державних підприємств (об'єднань)
Титульні списки
Штатні розписи.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.07.2007, 12:49   #9
PuVik
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 16.04.2007
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

А если отталкиваться от противного, то Наказ № 253 від 09.10.1995
"Про затвердження типових форм первинного обліку" предлагая типовые формы приказов по личному составу нигде не предусматривает проставления печати предприятия. Подпись руководителя - да, печати - нет.
PuVik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.07.2007, 13:12   #10
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,090 раз(а) в 486 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Delirium
читайте ст. 207 Гр.кодекса -там все про печати указано. Это есть - правочин. т.е. нотариус прав на все 100%. и не верьте тем, кто будет утверждать, что на приказы не должны ставить печати.
Цивільний кодекс України:
"Стаття 202. Поняття та види правочинів

1. Правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.
2. Правочини можуть бути односторонніми та дво- чибагатосторонніми (договори).
3. Одностороннім правочином є дія однієї сторони, яка можебути представлена однією або кількома особами.
Односторонній правочин може створювати обов'язки лише дляособи, яка його вчинила.
Односторонній правочин може створювати обов'язки для іншихосіб лише у випадках, встановлених законом, або за домовленістю зцими особами.
4. Дво- чи багатостороннім правочином є погоджена дія двохабо більше сторін.
5. До правовідносин, які виникли з односторонніх правочинів,застосовуються загальні положення про зобов'язання та продоговори, якщо це не суперечить актам цивільного законодавства абосуті одностороннього правочину."

Вибачте, але до чого тут трудове право з його наказами?
esar вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Печати, Приказы


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 00:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»