Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Прием совместителя на основное место работы (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2472)

Мотя 10.09.2012 13:11

Цитата:

Сообщение от Tamara_Blitz (Сообщение 177770)
Какая должна быть процедура - заявление на перевод, какая формулировка заявления?

Ув.Tamara_Blitz!
Прочтите эту тему.

Anastacia 21.09.2012 15:56

совместитель
 
Цитата:

Сообщение от Nagornaya_Olga (Сообщение 29106)
Эта сылка из «Праця і Закон», січень 2004 р., № 1–2 (25–26), с. 24

"якщо працівник, який працює за сумісництвом, «переходить на основне місце роботи на тому ж підприємстві у зв’язку з втратою основного місця роботи», він має звільнитися «з основного місця роботи за власним бажанням (ст. 38 КЗпП) або у зв’язку з переведенням на іншу роботу (п. 5 ст. 36 КЗпП), або з інших підстав», і отримати «на руки» належно оформлену трудову книжку.

Після цього «працівник подає заяву про переоформлення його трудового договору із сумісництва на основний трудовий договір... подає свою трудову книжку підприємству, де він працює за сумісництвом. Видається наказ підприємства з такою резолютивною частиною: «Трудовий договір такого-то працівника переоформити із сумісництва на трудовий договір за основним місцем роботи із зарахуванням трудового стажу за період роботи за сумісництвом до стажу роботи на даному підприємстві з такого-то числа» (дату, з якої працівник був прийнятий на роботу за сумісництвом необхідно зазначати у зв’язку з тим, що ці трудові договори рівноцінні, а в колдоговорі підприємства можуть бути передбачені певні пільги для працівників, які мають певний стаж роботи на цьому ж підприємстві). У трудову книжку у графу 1 вноситься черговий номер запису; у графі 2 ставиться дата прийому на роботу за основним місцем роботи на це підприємство; у графу 3 вноситься такий же запис, що і у наказі, але без фрази про стаж; у графі 4 вноситься номер і дата наказу про переоформлення договору».

У разі прийняття працівника на іншу вакантну посаду на підприємстві, (якщо він залишається сумісником на іншому або на цьому ж підприємстві), його «приймають у звичайному порядку за основним місцем роботи, не звільняючи... з посади, яку він обіймає за сумісництвом».

Возможен еще и такой вариант: уволить с совместительства и принять на основное место работы. Я практиковала именно его.


А я практикую 1-ый вариант, мне даже наш юрист так порекомендовал.:good:

Мотя 21.09.2012 18:13

Цитата:

Видається наказ підприємства з такою резолютивною частиною:«Трудовий договір такого-то працівника переоформити із сумісництва на трудовий договір за основним місцем роботи із зарахуванням трудового стажу за період роботи за сумісництвом до стажу роботи на даному підприємстві з такого-то числа»
Цитата:

Сообщение от Anastacia (Сообщение 178411)
А я практикую 1-ый вариант

Анастасия, прежде, чем обрадоваться Вашему смайлику::good:, можно НПА насчет первого варианта?:redface:
И вообще - сомневаюсь я в профессионализме автора приведенной Вами статьи:
Цитата:

Після цього «працівник подає заяву про переоформлення його трудового договору із сумісництва на основний трудовий договір
...т.к. трудовой договор основным НЕ бывает!
А бывает только таким, как нам дает норма КЗоТУ, а именно:

Цитата:

Стаття 23. Строки трудового договору
Трудовий договір може бути:
1) безстроковим, що укладається на невизначений строк;
2) на визначений строк, встановлений за погодженням сторін;
3) таким, що укладається на час виконання певної роботи.
....

Вы видите хоть слово об основном ТД?:pilot::dq:
Основным бывает место работы! Но никак не трудовой договор!!!:governed2:
Цитата:

Сообщение от Anastacia (Сообщение 178411)
мне даже наш юрист так порекомендовал.

Не хотела бы я иметь такого юриста на своем предприятии, который КЗоТУ в руках не держал...

Anastacia 21.09.2012 18:49

совместитель
 
с нашим юристом спорить бесполезно.
с пеной у рта доказывает своё...спорить бесполезно...:dont know:

Мотя 21.09.2012 19:01

Цитата:

Сообщение от Anastacia (Сообщение 178420)
с пеной у рта доказывает своё...спорить бесполезно...

Цитата:

Сообщение от Anastacia (Сообщение 178411)
А я практикую 1-ый вариант, мне даже наш юрист так порекомендовал.:good:

А зачем Вы с ним спорите?:dont know:
Вас, как я поняла - все устраивает...
Даже знак "отлично" поставили....:reverie::?

Anastacia 24.09.2012 10:48

совместитель
 
Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 178421)
А зачем Вы с ним спорите?:dont know:
Вас, как я поняла - все устраивает...
Даже знак "отлично" поставили....:reverie::?

не могу сказать , что все устраивает, НО признаюсь, что опыта с сфере HR у меня мало и приходиться обращаться за помощью к более опытным.
На мои доводы юрист не обращает внимание! возмутительно!!!!

Galina_Gorbatko 04.10.2012 10:38

Підкажіть, будь ласка, по наступній ситуації:

В нас в штаті в компанії А праціє бухгалтер за строковим трудовим договором на період відпустки іншої співробітниці по догляду за дитиною до трьох років. Ми хочемо оформити її в компанію Б за сумісництвом, оскільки виконує вона роботу двох компаній, але зарплата залишиться така ж. Чи не є порушенням трудового законодавства те, що компанія А зменшить з/п для того, щоб частину платила компанія Б?

Дякую

Anastacia 04.10.2012 10:40

совместитель в штат
 
У нас главный бухгалтер тоже в 2 компаниях работает: в компании А - полная ставка, в компании Б - 0,25 ставки.

Не думаю, что будет правильным уменьшать ЗП на основном месте работы.

Мотя 04.10.2012 10:43

Цитата:

Сообщение от Galina_Gorbatko (Сообщение 178977)
Чи не є порушенням трудового законодавства те, що компанія А зменшить з/п для того, щоб частину платила компанія Б?

Конечно, нарушение.
Это - не причина для уменьшения зарплаты.

Galina_Gorbatko 04.10.2012 10:44

Дякую за допомогу.


Часовой пояс GMT +3, время: 11:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»