Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Особые категории работников (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Особи з інвалідністю (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=8743)

lily27 08.06.2021 13:36

ну вот и разбрались

Helga38 24.06.2022 11:48

Допоможіть будь ласка чи є в когось бланк виробничої характеристики для МСЕК?

eloissa 24.06.2022 12:28

Цитата:

Сообщение от Helga38 (Сообщение 244057)
Допоможіть будь ласка чи є в когось бланк виробничої характеристики для МСЕК?

Бланку немає. Якщо МСЕК вимагає надання такої характеристики, я пишу у вільній формі із зазначенням повної назви посади працівника та обов'язків або робіт за цією посадою - коротко, згідно з посадовою (робочою інструкцією). Важливо вказати, якщо є, наявність шкідливих або небезпечних умов праці, робіт на висоті, важких робіт (підйом та переміщення вантажів, наприклад).

eloissa 24.06.2022 12:37

Вложений: 1
О, знайшла бланк в мережі, якщо Вам саме такий треба:D Але я зазвичай роблю так, як написала вище - з МСЕКом з цього приводу домовились

Helga38 24.06.2022 12:52

Дуже вдячна тільки що вручну її оформлювала на перекладала на українську

hrumka 01.06.2023 15:30

Добрий день.
Отримали 31.05.2023 лист від МСЕК, про повідомлення нас, як роботодавця, що співробітнику встановлена група інвалідності. У листі вказано, що на протязі 10 днів письмово повідомити на адресу МСЕК, які заходи по відновленню працездатності були прийняті до особи з інвалідністю в зв'язку з висновком МСЕК (звільнений, працевлаштований на іншому робочому місці, виконує надомну працю та інше).
Сам лист зареєстрований 09.05.2023, йшов він більше 10 днів, так як відправлений звичайною поштою. І не зрозуміло як воно взагалі прийшло, так як марки не погашені штемпелем з датою отримання на укрпошті.
Співробітника звільняти не плануємо, та і сам співробітник звільнятися не хоче, перевести його кудись ми не можемо, надомна праця також не варіант. Він працює сторожем.
Як на такий лист відповісти? Вперше отримую таке.

eloissa 01.06.2023 16:41

Цитата:

Сообщение от hrumka (Сообщение 244493)
Отримали 31.05.2023 лист від МСЕК, про повідомлення нас, як роботодавця, що співробітнику встановлена група інвалідності.

Нічого собі, я теж про таке вперше чую) якісь новації)))
Цитата:

Сообщение от hrumka (Сообщение 244493)
У листі вказано, що на протязі 10 днів письмово повідомити на адресу МСЕК, які заходи по відновленню працездатності були прийняті до особи з інвалідністю в зв'язку з висновком МСЕК (звільнений, працевлаштований на іншому робочому місці, виконує надомну працю та інше).

Чого б це? А довідку з ІПР вони не надіслали вам? Бо перш за все потрібно мати обмеження щодо виконуваної праці та рекомендації щодо відновлення працездатності.
Цитата:

Сообщение от hrumka (Сообщение 244493)
Сам лист зареєстрований 09.05.2023, йшов він більше 10 днів, так як відправлений звичайною поштою. І не зрозуміло як воно взагалі прийшло, так як марки не погашені штемпелем з датою отримання на укрпошті

Та привезли самотужки, мабуть... щоб не сплаувати укрпошті:lol: Ви поставьте вхідний номер з датою отримання, та відраховуйте 10 днів з цієї дати

hrumka 01.06.2023 17:06

Раніше я отримувала просто повідомлення, що такому-то вашому співробітнику встановлена інвалідність.
Але, щоб і відповідати, що ми вжили для його відновлення працездатності вперше.
Дуже сумніваюся, що Кривого Рога привезли ;) ну,а може)
Я просто не розумію, що відповідати. Майже через місяць. ІПР скинули, але там в п.5 трудова реабілітація вказано, графа: Раціональне працевлаштування (поновлення трудової діяльності інваліда за колишньою або новою професією) що протипоказана важка праця з тривалою ходою.
В графі: Види діяльності і спеціальності, доступні за станом здоров'я - сторож та інші.
Тобто він може працювати там де він зараз. Ким працює вказано і на титульній сторінці ІПР. Але що вони від нас хочу не розумію. Зробити інші умови чи працювати з дому його робота не передбачає, звільнити людину ну теж таке собі і він не хоче, може і хоче працювати.

eloissa 02.06.2023 12:30

Цитата:

Сообщение от hrumka (Сообщение 244495)
Я просто не розумію, що відповідати...ІПР скинули, але там в п.5 трудова реабілітація вказано, графа: Раціональне працевлаштування (поновлення трудової діяльності інваліда за колишньою або новою професією) що протипоказана важка праця з тривалою ходою.

Мені здається, що це проста формальність, якась типова форма запиту. Тим більше, що жорстких обмежень щодо його трудової діяльності ІПР не передбачає. Напишіть щось, що згідно п. такого-то ІПР особу залишено на посаді сторожа, його посадові обов'язки такі-то. Опишіть умови його праці, стільки-то часу він проводить у спокої, а стільки-то ходить, тобто це малий процент робочого часу... ну щось таке, це я вже на ходу вигадую)))
Цитата:

Сообщение от hrumka (Сообщение 244495)
В графі: Види діяльності і спеціальності, доступні за станом здоров'я - сторож та інші.
Тобто він може працювати там де він зараз.

Ну ось бачите: вони самі написали, що його нинішня робота йому підходить. Тобто - не переймайтеся)

hrumka 20.06.2023 11:13

Добрий день,
Прошу допомоги.
Може хтось вже цікавився або знає як на порталі ПФУ продивитися (перевірити) кількість інвалідів по яким здана звітність?


Часовой пояс GMT +3, время: 18:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA