Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Дополнительный отпуск «чернобыльцам» (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=904)

anatol_ua 07.12.2010 10:21

Кто будет исполнять обязанности - это вопрос не к Вам, а предложение подумать тому, кто будет готовить приказ о предоставлении отпуска !
Поэтому Ваше заявление должно было бы уже попасть в отдел кадров.
ПроследИте за этим и попросите ... копию приказа :reverie:
Вот уже с копией приказа спокойно уходИте в отпуск.
Теперь что касается непредоставления отпуска.
ЗУ "О статусе и ...":
22) використання чергової відпустки у зручний для них час, а також отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих (16 календарних - прим. моё) днів на рік;
ЗУ "Об отпусках":
Щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаються:
...
10) в інших випадках, передбачених законодавством, колективним або трудовим договором.
Таким образом Вы имеете полное право на такой отпуск в ЛЮБОЕ ВРЕМЯ !!!
Непредоставление Вам этого отпуска - нарушение законодательства
(ст. 41 КУпАПП) !!!
Имеете право отстаивать свою позицию в суде.

Helena.a 28.12.2010 10:50

Подскажите пожалуйста, сотрудник работающий в зоне усиленного радиологического контроля, хочет пойти в отпуск на 6 дней, согласно ст. 47 ЗУ "Про статус и соц.защиту граждан, пострадавших от Черноб. катастрофи". Правильно ли будет составлено заявление на отпуск:

Прошу надати мені відпустку на 6 календарних днів за рахунок основної щорічної відпустки згідно закону України "Про статус і соц. захист ..." з 03.01.2011.

anatol_ua 28.12.2010 10:58

Заявление может и сойти...;),
а вот приказ должен быть по форме П-3
с указанием за какой период работы, периода отпуска и количества к.д. !

kozur 28.12.2010 11:11

Цитата:

Сообщение от Helena.a (Сообщение 126343)
Прошу надати мені відпустку на 6 календарних днів за рахунок основної щорічної відпустки згідно закону України "Про статус і соц. захист ..." з 03.01.2011.

А як це, за рахунок основної щорічної відпустки?

Згодна, що Чорнобильська відпустка щорічна, а от що основна :reverie:

Helena.a 28.12.2010 11:14

Что же делать, как же быть?

Мотя 28.12.2010 11:18

Этот вид отпуска не относится к основному ежегодному отпуску, поэтому он не делится на части!

Helena.a 28.12.2010 11:27

Т.е., Вы хотите сказать, что работник не может взят часть от этого отпуска, предусмотренного ст.47 ЗУ "Про ЧАЕС", а только отгулять его целиком, все 30 дней (как в нашем случае), или 44, 49 дней, а потом еще и в основной ежегодный на 24 дня пойти?:reverie:

kozur 28.12.2010 11:32

Цитата:

Стаття 47. Щорічні відпустки працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення

Працівники, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення, надається щорічна відпустка тривалістю пропорційно відпрацьованому на цих територіях часу:
- у зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення - 44 календарні дні. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 56 календарних днів;
- у зоні гарантованого добровільного відселення - 37 календарних днів. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 49 календарних днів;
- у зоні посиленого радіоекологічного контролю - 30 календарних днів. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 42 календарних днів.
Зазначені відпустки надаються без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством України.
В усіх випадках тривалість щорічної відпустки не повинна бути меншою за передбачену законодавством України для будь-якої категорії працівників. За працівниками, які отримують відпустку більшої тривалості, ніж передбачено цим Законом, її тривалість зберігається.
Тобто мова йде не про додаткову відпустку 16 к.дн. ?

Helena.a 28.12.2010 11:38

Наш рабочий не относится ни к какой категории чернобыльцев, но работает в зоне усиленного радиологического контроля, имеет ли он право на дополнительный отпуск в 16 к.д.?

kozur 28.12.2010 11:40

В ст. 47 окремим абзацом зазначено

Цитата:

Зазначені відпустки надаються без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством України.



Часовой пояс GMT +3, время: 09:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»