СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Увольнение

Увольнение Прекращение трудового договора. Расторжение трудового договора. Отстранение от работы. Выходное пособие

Ответ

Опции темы
Старый 23.07.2010, 17:16   #21
panchenko1972
Участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

Звіт до центру зайнятості я сама носила, де вказала дату вивільнення саме 22.02.2010р.
Текст наказу звучав так:
відповідно до наказу Держкомзему № 15 від 22.04.2008р. "Про реорганізацію територіальних органів земельних ресурсів", у зв'язку з реорганізацією, враховуючи акт про пропозицію посади від 26.01.2010р. (запропонована посада, на яку я стажувалась), негативний висновок стажування, попередження про вивільнення

Наказую:
1.звільнити....... з посади..... з 14.04.2010р. за п.1 ст. 40 (у зв'язку з чим не вказано).
2.виплатити (все, на що я маю право: компенсацію за невикористані відпустки, вихідну допомогу)

Підстави: акт про пропозицію посади, негативний висновок стажування, попередження про вивільнення

В другому наказі додали
враховуючи порушення в роботі (мені невідомо, що то за порушення), помилкою при виданні попереднього наказу

Наказую
1. Скасувати наказ (попередній)
2. звільнити ..... з посади.... з 08.07.2010р.
3. виплатити (компенсація вимушеного прогулу за цей період, та невикористаних відпусток)
4. Направити наказ рекомендованим листом (в другому наказі), з пропозицію надати трудову книжку для внесення відповідних змін)

Підстави ті ж

В трудовій написали: звільнено за п.1 ст.40 у зв'язку з реорганізацією
panchenko1972 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.07.2010, 17:44   #22
hrtata
Активный участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 148
Поблагодарили 164 раз(а) в 77 сообщениях

У вас есть несколько причин обращения в суд для признания приказа недействительным:

Цитата:
Сообщение от panchenko1972 Посмотреть сообщение
Підстави: акт про пропозицію посади, негативний висновок стажування, попередження про вивільнення
ч.2 ст.40 КЗоТ "Звільнення з підстав, зазначених у пунктах 1, 2 і 6 цієї cтатті, допускається, якщо неможливо перевести працівника, за його згодою, на іншу роботу."
Т.е. "акт про пропозицію посади" мог бы стать основанием составления приказа только в том случае, если бы там был Ваш отказ от предложенной должности.

Цитата:
2. звільнити ..... з посади.... з 08.07.2010р
не указана статья увольнения

Пересмотрите еще ст.42 КЗоТ Украины "Переважне право на залишення на роботі при вивільненні працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці"
hrtata вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо hrtata за это полезное сообщение:
anatol_ua (23.07.2010)
Старый 23.07.2010, 18:00   #23
panchenko1972
Участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

На 42 ст. вони відповідають, що були працівники з більш високою продуктивністю праці та кваліфікацією. Моє зауваження, що використовувати цю статтю можна лише при скороченні штату або чисельності працівників, вони ігнорують. Штат збільшено з 23 до 25 шт. од.
Тобто вони наполяють, що я не хотіла працювати, і мене було звільнено.

Акт перевірки державного інспектора з праці для них теж не аргумент.

Все, що стосується статтей КЗпП, я знаю і використовувала в суді, буду теж використовувати і надалі, при розгляді нової справи. Просто хочу знати, чи може керівник через три місяці після звільнення видавати такий от наказ, в якому переносить дату звільнення. Може в якихось нормативних актах регламентується процедура перенесення дати звільнення за цією статтею на пізніший період з ініціативи керівника.

В другому наказі вказана та ж стаття: п.1 ст. 40. Просто поспішала і не дописала. Правда в жодному з наказів не вказано у зв'язку з чим.
panchenko1972 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.07.2010, 18:54   #24
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 7,221
Поблагодарили 6,527 раз(а) в 3,295 сообщениях
Восклицание

Цитата:
Просто хочу знати, чи може керівник через три місяці після звільнення видавати такий от наказ, в якому переносить дату звільнення. Може в якихось нормативних актах регламентується процедура перенесення дати звільнення за цією статтею на пізніший період з ініціативи керівника.
1. Керівник може ВСЕ !!!
Інша справа, чи відповідає це ВСЕ законодавству.
В даному випадку - не відповідає.
2. Я особисто не знаю таких актів.
Этот пользователь сказал Спасибо anatol_ua за это полезное сообщение:
panchenko1972 (23.07.2010)
Ответ

Опции темы