СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Управление персоналом > Организационная (корпоративная) культура

Организационная (корпоративная) культура Формирование и развитие организационной культуры

Ответ

Опции темы
Старый 30.10.2009, 02:05   #11
Svitanok
Участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 18
Поблагодарили 48 раз(а) в 16 сообщениях

Цитата:
Сообщение от klilia Посмотреть сообщение
Может лучше застрелиться???
Якби я завжди, коли була в схожій ситуації стрілялася, то була б уже вся в дирочку.

Можу розповісти як робила я (тоді ще простий HR- менеджер). Якщо не помиляюся, то ми планували святкувати щось пов"язане з Днем Незалежності.
Отже, був орендований ресторан в українському стилі, затверджене меню виключно з укр. страв, погоджена музика, всім співробітникам повідомили, що вхід лише в вишиванках ну і т.д. Звісно, усі купили собі вишиванки, дехто, навіть, примудрився з театру запозичити весь костюм, жіноча половина колективу домовлялася про те у кого яким кольором буде вишита сорочка (не доведи небо, щоб у когось співпало:-D), які будуть віночки, стрічки, ну і пішло поїхало, я з великим задоволенням спостерігала за цим веселим вуликом...
І тут, за 5 днів до корпоративу, директор мені повідомляє, що я повинна поїхати забрати аванс з ресторану, бо все відміняється, так як...(вже не пам"ятаю причину, але як завжди щось неважливе ).
Зрозумівши, що рішення обговоренню не підлягає, я викликала до себе в кабінет неформального лідера (в кожному колективі такий є) і розповівши йому про ситуацію, що склалася, запропонувала перенести святкування до офісу. Всі погодилися.
Отже, було призначено 3 особи відповідальні за прикрашання офісу, які використали всю свою фантазію. В хід пішло все, починаючи від рушників, картин, стрічок, глечиків, гілок, соняшників, квітів до гарбузів і цибулі (навіть, важко уявити де вони це все дістали, в Києві, але було неймовірно гарно і тематично)), 2 осіб - за підбір веселої, укр. танцювальної музики, а от жінки і дівчата домовитись між собою, що кожна принесе з дому якусь укр. страву ( у нас на столі було все: від борщю з галушками і вареників (7 видів) до пиріжків та домашньої ковбаски).
Ну, і звісно, ж ми трішки склалися (думаю, всім зрозуміло на що саме). Я ж підготувала цікаві конкурси. Далі розповідати? Ми відмітили так, що навіть, зараз, коли вже минуло декілька років, згадуємо гопачок нашого фін. директора та вінок з цибулі на начальнику відділу зі збуту.

Отже, шановна колега, завжди є вихід. Не обов"язково гуляти в ресторані і наймати діджея, все можна організувати своїми силами, було б бажання колективу.
Старый 30.10.2009, 10:48   #12
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор

Вы сказали Спасибо: 14,788
Поблагодарили 20,140 раз(а) в 9,974 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Svitanok Посмотреть сообщение
Якби я завжди, коли була в схожій ситуації стрілялася, то була б уже вся в дирочку.
res
Старый 30.10.2009, 11:31   #13
katsol
Эксперт HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 2,945
Поблагодарили 1,625 раз(а) в 443 сообщениях

Svitanok, супер!res Очень интересный опыт! Надо будет тоже так попробовать.
katsol вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы