СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Увольнение

Увольнение Прекращение трудового договора. Расторжение трудового договора. Отстранение от работы. Выходное пособие

Ответ
 
Опции темы
Старый 29.10.2009, 12:29   #81
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,368
Вы сказали Спасибо: 14,897
Поблагодарили 20,324 раз(а) в 10,083 сообщениях
По умолчанию

Ну, если борщ, тогда ладно...
А я и имела ввиду именно "болтаться", т.к. это будут ее нерабочие дни...
А когда человек не работает, он "болтается"
Я и про себя так говорю: когда я не работаю, я болтаюсь...:-D
Всеж-таки это - перевод, зачем же устраивать вынужденный перерыв?


Ага... увидела Ваше дополнение, коллега esar, тогда, если там на предприятии что-то непонятно (думала, что все уже уяснено):
"Для перевода работника на другое предприятие...необходимо наличие следующих условий:
1) согласие работника на перевод;
2) соглашение между собственником...заинтересованных предприятий;
3) приказ по предыдущему месту работы о переводе;
4) приказ о принятии на работу по новому месту работы"
НПК к ст.36 КЗоТУ.
__________________
Сколько людей - столько и мнений.

Последний раз редактировалось Мотя; 29.10.2009 в 12:35. Причина: дополнение
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 12:36   #82
gbelikova
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 23.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 290
Поблагодарили 148 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar Посмотреть сообщение
А з тексту того листа, який навів автор теми, взагалі не зрозуміло, коли цю працівницю збираються приймати на роботу. Може 2 листопада, оскільки написали "звільнити з ...".
То ж нехай працівниця з'ясує, коли її мають намір прийняти на роботу, і визначиться з датою звільнення.
Уважаемая esar, а разве в письме-ходатайстве пишется, с какого числа сотрудника собираются принимать на работу? В письме, которое находится у меня написано следующее: "Прошу уволить в порядке перевода вашего работника имярек на ..... согласно ст.36 п.5 КЗоТ Украины с 02.11.2009 г. - Подпись директора предприятия" Как же правильно поступить?
gbelikova вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 13:08   #83
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,088 раз(а) в 485 сообщениях
По умолчанию

Шановна gbelikova, автор листа може написати, в які строки він планує працевлаштувати особу, а може і не написати. Точно так же в листі може бути зазначений термін звільнення, а може бути і не зазначений. (Та я і не стверджувала, що ця інформація там має бути в обов'язковому порядку.) Але ж працівниця все одно має поцікавитися, коли ж її чекають на новому місці роботи!
Тим більше, що відповідний пункт ст. 36 звучить так:
Цитата:
5) переведення працівника, за його згодою, на інше
підприємство, в установу, організацію
От і погодьте з працівником дату його звільнення!
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 13:26   #84
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,198
Вы сказали Спасибо: 7,121
Поблагодарили 6,437 раз(а) в 3,232 сообщениях
Радость

Потрачу время и приведу тексты "классических" (ИМХО) писем:

1. У зв'язку з господарськими потребами (универсальная фраза, хотя лично меня она коробит) просимо звільнити 31 січня 200.. року наступних працівників
ПІБ, посада
в порядку переведення на постійну роботу до ТОВ "Розочка".
Подальше працевлаштування вказаних працівників гарантуємо. (супер !)
Працівникі будуть прийняті на роботу 01 лютого 200... року на такі посади:
ПІБ, посада
(супер-пупер !!).
Ваша позитивна відповідь на даний лист-клопотання вважатиметься погодженням переведення працівників керівниками ТОВ "Листочок" та ТОВ "Розочка" в розумінні ч. 5 ст. 24 Кодексу законів про працю України.
(супер-пупер-пупер !!!)
Генеральний директор

2. Ответ:

ТОВ "Листочок" повідомляє Вас про свою згоду на звільнення 31 січня 200... року наступних працівників:
ПІБ, посада
у порядку переведення на постійну роботу до ТОВ "Розочка".
Даний лист-відповідь просимо розглядати як погодження переведення працівників між керівниками ТОВ "Листочок" та ТОВ "Розочка" в розумінні ч. 5 ст. 24 Кодексу законів про працю України, а також звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ч. 5 ст. 24 Кодексу законів про працю України вказаним вище працівникам не може бути відмовлено в укладанні трудового договору з ТОВ "Розочка".

Генеральний директор


Я, когда прочитал эти письма, был в шоке:
вот вам забота о своих работниках,
вот вам забота о будущих работниках !
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» anatol_ua за это полезное сообщение:
Irina K (26.01.2010), tigrenok69 (21.08.2010)
Старый 29.10.2009, 13:57   #85
gbelikova
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 23.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 290
Поблагодарили 148 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

esar, спасибо огромное за помощь!
Анатолий! Вы как всегда - супер-пупер! Письма действительно потрясающие! Обязательно использую их в переписке.
gbelikova вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 14:21   #86
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,198
Вы сказали Спасибо: 7,121
Поблагодарили 6,437 раз(а) в 3,232 сообщениях
Счастье

Но эта забота не освобождает сотрудника от обязанностей:
вОвремя (31.01.200...) уволиться из ООО "Листочек" и
вОвремя (01.02.200...) прибыть в ООО "Розочка" для трудоустройства
(иначе ч. 5 ст. 24 может и не сработать)
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2010, 12:51   #87
hrm@fuel.dn.ua
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 31.08.2009
Адрес: г. Донецк
Сообщений: 39
Вы сказали Спасибо: 20
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Документооборот по пререводу сотрудников с одного предприятия на другое

Помогите! Срочно! Нужен порядок документооборота по переводу сотрудников с одного предприятия на другое. Мы принимаем людей с другого предприятия.
hrm@fuel.dn.ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2010, 13:13   #88
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,198
Вы сказали Спасибо: 7,121
Поблагодарили 6,437 раз(а) в 3,232 сообщениях
Злость

Поиск по слову "перевод":
http://forum.hrliga.com/showthread.php?p=64778
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.03.2010, 17:30   #89
tar88s
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 26.03.2010
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вопрос Переведення директора

Доброго дня!
Якщо така ситуація.

Засновник має підприємства А і Б. і вирішив директора Пупкіна підприємства А перевести на посаду директора підприємства Б. Як це зробити правильно?

Напевно має бути відповідне Рішення Засновника №__від__ П-ва А про переведення директора Пупкіна на п-во Б(чи потрібно вказувати на яке саме?).
А з боку директора Пупкіна-наказ про припинення виконання обовязків директора п-ва А на підставі Рішення Засновника у звязку з переходом(переведенням) на інше п-во(і чи вказувати на яке саме?)

Відповідно Рішення того ж самого Засновника підприємства Б про призначення Пупкіна директором п-ва Б,і наказ Пупкіна про готовність виконувати обовязки директора.

Будь ласка допоможіть.Наперед дякую
tar88s вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.03.2010, 00:19   #90
dvs57
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dvs57
 
Регистрация: 28.05.2008
Адрес: Луганск
Сообщений: 340
Вы сказали Спасибо: 72
Поблагодарили 157 раз(а) в 62 сообщениях
По умолчанию

Tar88s!

Вцілому Ви правильно розумієте ситуацію.
Рішення про призначення директорів підприємств (як А, так і Б) приймає Засновник. Воно (рішення) має бути приблизно такого змісту: «Пупкіна призначити директором підприємства Б в порядку переведення з підприємства А, звільнивши його з посади директора підприємства А».

Одночасно з цим рішенням Засновник може призначити директора підприємства А (замість Пупкіна), а може й не приймати такого рішення. В такому випадку виконання обов’язків директора підприємства А має виконувати заступник (чи інша посадова особа, визначена Статутом чи посадовою інструкцією) тимчасово, до призначення на цю посаду нового директора.

Саме цей керівник, хто буде приймати справи у Пупкіна, може ініціювати процедуру прийняття-здачі справ при звільненні Пупкіна. Чому може? Тому, що це в його інтересах, в першу чергу - щоб виявити можливі фінансові недоліки, щоб в подальшому не нести відповідальність за ті «гріхи», які скоїв Пупкін.
Але процедура прийняття-здачі справ чітко не визначена законодавством, тому може й не проводитись. І Пупкін може піти, не здаючи справи…

Новий керівник, заступаючи на посаду, повинен видати наказ про вступ на посаду: «Я, П.І.П. такого-то числа вступив на посаду директора підприємства А (чи Б)», або «… приступив до виконання обов’язків директора тимчасово, до призначення Засновником директора». Я думаю так, хоча не впевнений, що такий наказ вкрай необхідний. Адже рішення Засновника є остаточним, і його, ймовірно, не обов’язково дублювати на підприємствах (тобто, видавали ще якийсь додатковий наказ про вступ на посаду).
__________________
З повагою, Віктор Семенович
dvs57 вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» dvs57 за это полезное сообщение:
tar88s (29.03.2010), tigrenok69 (21.08.2010)
Ответ

Метки
Перевод, Прием на работу, Увольнение, Увольнение по переводу


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 19:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»