СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Приказы. Трудовые книжки

Приказы. Трудовые книжки Оформление приказов. Ведение, учет, хранение и выдача трудовых книжек. Дубликат и вкладыш. Изменения и исправления в трудовой книжке

Ответ
 
Опции темы
Старый 08.12.2010, 10:39   #11
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,673
Вы сказали Спасибо: 7,221
Поблагодарили 6,527 раз(а) в 3,295 сообщениях
Вопрос

А подробности можно ?
Так сказать - из первых уст
(я имею в виду уста суда )
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо anatol_ua за это полезное сообщение:
Татьяна К. (08.12.2010)
Старый 08.12.2010, 10:49   #12
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,272
Вы сказали Спасибо: 14,750
Поблагодарили 20,086 раз(а) в 9,939 сообщениях
По умолчанию

Та Хде Ш я вам суд возьму здеся?
Просто, так совпало....
Это был не гражданский суд, а по уголовной экономике, потянулась ниточка, привела вот сюда, к доверенности....Ну, и пошло-поехало....

П.С.
Ели уж пошла такая пьянка, прошу обратить внимание на это:

Статья 250. Отказ представителя от совершения действий, которые были определены доверенностью

1. Представитель имеет право отказаться от совершения действий, которые были определены доверенностью.
2. Представитель обязан немедленно сообщить лицу, которое он представляет, об отказе от совершения действий, которые были определены доверенностью.
3. Представитель не может отказаться от совершения действий, которые были определены доверенностью, если эти действия были неотложными или направленными на предотвращение нанесения убытков лицу, которое он представляет, или другим лицам.
4. Представитель отвечает перед лицом, которое выдало доверенность, за причиненные ему убытки в случае несоблюдения им требований, установленных частями второй и третьей этой статьи.




И что считать неотложными действиями, и можно ли считать эти действия неотложными при приеме на работу - одному Богу известно (читай, суду...)
__________________
Сколько людей - столько и мнений.

Последний раз редактировалось Мотя; 08.12.2010 в 10:57. Причина: П.С.
Мотя на форуме   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Мотя за это полезное сообщение:
anatol_ua (08.12.2010)
Старый 08.12.2010, 11:03   #13
Татьяна К.
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Татьяна К.
 
Регистрация: 20.11.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 2,030
Вы сказали Спасибо: 595
Поблагодарили 1,436 раз(а) в 761 сообщениях
По умолчанию

Можливо, довіреність була неправильно оформлена, або не було чітко прописано, на яких саме документах можна ставити підпис, чи проблема з термінами дії... Моментів, які потрібно враховувати, безліч.
Довіреність - це письмове уповноваження, яке видає одна особа іншій для представництва перед третіми особами. (ст. 244 ЦК).
Довіреність організацій нотаріального посвідчення не вимагає. (ст.246 ЦК).
__________________
"Я знаю тільки те, що нічого не знаю..." Сократ

Последний раз редактировалось Татьяна К.; 08.12.2010 в 11:26.
Татьяна К. вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Татьяна К. за это полезное сообщение:
anatol_ua (08.12.2010), Наталья Р (08.12.2010)
Старый 08.12.2010, 11:16   #14
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,272
Вы сказали Спасибо: 14,750
Поблагодарили 20,086 раз(а) в 9,939 сообщениях
Вопрос

Цитата:
Сообщение от Татьяна К. Посмотреть сообщение
Довіреність - це письмове уповноваження, яке видає одна особа іншій для представництва перед третіми особами. (ст. 64 ЦК).

ЦКУ:
Стаття 64. Фізична особа, яка не може бути опікуном або
піклувальником

1. Опікуном або піклувальником не може бути фізична особа:

1) яка позбавлена батьківських прав, якщо ці права не були
поновлені;

2) поведінка та інтереси якої суперечать інтересам фізичної
особи, яка потребує опіки або піклування.
Цитата:
Сообщение от Татьяна К. Посмотреть сообщение
Довіреність організацій нотаріального посвідчення не вимагає. (ст.66 ЦК).

ЦКУ:
Стаття 66. Опіка або піклування над фізичною особою, яка
перебуває у спеціальному закладі

1. Якщо над фізичною особою, яка перебуває у навчальному
закладі, закладі охорони здоров'я або закладі соціального захисту
населення, не встановлено опіку чи піклування або не призначено
опікуна чи піклувальника, опіку або піклування над нею здійснює
цей заклад.

__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя на форуме   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Мотя за это полезное сообщение:
Татьяна К. (08.12.2010)
Старый 08.12.2010, 11:18   #15
kozur
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 23.07.2008
Сообщений: 1,034
Вы сказали Спасибо: 709
Поблагодарили 1,048 раз(а) в 450 сообщениях
По умолчанию

Таня, точно ст.64 ЦКУ трактаує поняття довіреність ?

Цитата:
Сообщение от Татьяна К. Посмотреть сообщение
Довіреність - це письмове уповноваження, яке видає одна особа іншій для представництва перед третіми особами. (ст. 64 ЦК).
Довіреність організацій нотаріального посвідчення не вимагає. (ст.66 ЦК).
Стаття 244. Представництво за довіреністю (ЦКУ)

..................
3. Довіреністю є письмовий документ, що видається однією
особою іншій особі для представництва перед третіми особами.
Довіреність на вчинення правочину представником може бути надана особою, яку представляють (довірителем), безпосередньо третій особі.

Вперше чую щоб довіреністю покладалися посадові обов’язки і взагалі довіреність на право підпису
__________________
kozur вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо kozur за это полезное сообщение:
Мотя (08.12.2010)
Старый 08.12.2010, 11:21   #16
Татьяна К.
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Татьяна К.
 
Регистрация: 20.11.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 2,030
Вы сказали Спасибо: 595
Поблагодарили 1,436 раз(а) в 761 сообщениях
По умолчанию

Зараз, зараз, помилилася зі статтями, перепрошую. Уточню. Ст. 244 та 246 ЦК України.
Не покладаються посадові обов"язки, а делегуються повноваження.
__________________
"Я знаю тільки те, що нічого не знаю..." Сократ
Татьяна К. вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Татьяна К. за это полезное сообщение:
anatol_ua (08.12.2010)
Старый 08.12.2010, 11:55   #17
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,272
Вы сказали Спасибо: 14,750
Поблагодарили 20,086 раз(а) в 9,939 сообщениях
По умолчанию

ЦКУ:
Стаття 244. Представництво за довіреністю

1. Представництво, яке грунтується на договорі, може
здійснюватися за довіреністю.

2. Представництво за довіреністю може грунтуватися на акті
органу юридичної особи.

3. Довіреністю є письмовий документ, що видається однією
особою іншій особі для представництва перед третіми особами.
Довіреність на вчинення правочину представником може бути надана
особою, яку представляють (довірителем), безпосередньо третій
особі.


Стаття 245. Форма довіреності

1. Форма довіреності повинна відповідати формі, в якій
відповідно до закону має вчинятися правочин.


2. Довіреність, що видається у порядку передоручення,
підлягає нотаріальному посвідченню, крім випадків, встановлених
частиною четвертою цієї статті.


3. Довіреність військовослужбовця або іншої особи, яка
перебуває на лікуванні у госпіталі, санаторії та іншому
військово-лікувальному закладі, може бути посвідчена начальником
цього закладу, його заступником з медичної частини, старшим або
черговим лікарем.

Довіреність військовослужбовця, а в пунктах дислокації
військової частини, з'єднання, установи, військово-навчального
закладу, де немає нотаріуса чи органу, що вчиняє нотаріальні дії,
також довіреність працівника, члена його сім'ї і члена сім'ї
військовослужбовця може бути посвідчена командиром (начальником)
цих частини, з'єднання, установи або закладу. { Абзац другий
частини третьої статті 245 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2435-VI ( 2435-17 ) від 06.07.2010 }

Довіреність особи, яка тримається в установі виконання
покарань чи слідчому ізоляторі, може бути посвідчена начальником
установи виконання покарань чи слідчого ізолятора. { Абзац третій
частини третьої статті 245 в редакції Закону N 1254-VI ( 1254-17 )
від 14.04.2009 }

Довіреність особи, яка проживає у населеному пункті, де немає
нотаріусів, може бути посвідчена уповноваженою на це посадовою
особою органу місцевого самоврядування, крім довіреностей на право
розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і
розпорядження корпоративними правами та довіреностей на
користування і розпорядження транспортними засобами.

Довіреності, посвідчені зазначеними посадовими особами,
прирівнюються до нотаріально посвідчених.
{ Частина третя статті 245 в редакції Закону N 1055-VI ( 1055-17 )
від 03.03.2009 }

4. Довіреність на одержання заробітної плати, стипендії,
пенсії, аліментів, інших платежів та поштової кореспонденції
(поштових переказів, посилок тощо) може бути посвідчена посадовою
особою організації, в якій довіритель працює, навчається,
перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його
проживання.


5. Довіреність на право участі та голосування на загальних
зборах може посвідчуватися реєстратором, депозитарієм, зберігачем,
нотаріусом та іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні
дії, чи в іншому порядку, передбаченому законодавством.
{ Статтю 245 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 514-VI
( 514-17 ) від 17.09.2008 }
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя на форуме   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Мотя за это полезное сообщение:
anatol_ua (08.12.2010)
Старый 09.12.2010, 00:33   #18
kadrovka
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для kadrovka
 
Регистрация: 08.09.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 115
Вы сказали Спасибо: 31
Поблагодарили 20 раз(а) в 10 сообщениях
По умолчанию

Все же не поняла речь идет о праве подписи приказа или праве найма или увольнения??
kadrovka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.12.2010, 00:45   #19
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,272
Вы сказали Спасибо: 14,750
Поблагодарили 20,086 раз(а) в 9,939 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kadrovka Посмотреть сообщение
праве найма или увольнения??
Думаю, о праве найма-увольнения...
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя на форуме   Ответить с цитированием
Старый 09.12.2010, 00:51   #20
kadrovka
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для kadrovka
 
Регистрация: 08.09.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 115
Вы сказали Спасибо: 31
Поблагодарили 20 раз(а) в 10 сообщениях
Счастье

тогда посложнее будет...ежели Уставом не оговорена такая возможность, то вряд ли будет доверенность легитимна
kadrovka вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 14:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2019 © «МЕДИА-ПРО» 2019 © «HR-Лига»