СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Управление персоналом > Кадровая безопасность компании

Кадровая безопасность компании Предотвращение и устранение угроз и рисков, связанных с работой и поведением работников

Ответ

Опции темы
Старый 22.04.2010, 15:16   #1
roxa
Новый участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Звільнення у звязку з недотриманням власником законодавства про працю

Підприємству 17 березня 2010 року було оголошено ліквідацію. Відповідно 17 травня 2010 року планується скорочення всіх працівників.
З лютого 2010 року працівникам не виплачується заробітня плата, що пояснюється тим, що немає грошей і немає можливих джерел надходження (в тому числі і майна, яке можна було б реалізувати).
Виникла ідея звільнитись за 38 ст. КЗпП України "у звязку з недотриманням власником законодавства про працю" і звернутись до суду за виплатою зарплати і всіх коштів належних мені при звільненні за цією статтею.
У зв’язку із цим виникає питання- чи буде виплата моїх коштів першочерговою після прийняття судом рішення щодо моєї вимоги чи спочатку будуть задовільнятись вимоги працівників, що скорочуються 17 травня.
І взагалі, якщо хтось стикався з подібними ситуаціями невиплати коштів працівників-поділіться досвідом або допоможіть порадою...
Дякую.
roxa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.04.2010, 15:24   #2
Таисия
Активный участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 7
Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщениях

Вирішення Вашої справи в суді може трохи затягнутися. А чи буде кому виплачувати кошти після розгляду справи? Адже залишилося меньше місяця.
Таисия вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.04.2010, 15:28   #3
roxa
Новый участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

В тому то і справа, що призначено термін дії ліквідаційної комісії-не менше року... Яка, можливо, буде займатись розпродажем стільців, столів і іншого "мілкого" майна...
roxa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.04.2010, 15:52   #4
chsm07@mail.ru
Эксперт HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 176
Поблагодарили 1,284 раз(а) в 587 сообщениях

Наскільки я зрозумів, на підприємстві розпочата процедура банкротства в цьому випадку судом призначається арбітражний керуючий, який буде все вирішувати в т.ч. і черговість виплат по заборгованостям. Я не думаю що стаття звільнення буде надавати перевагу в погашеннях заборгованості перед іншими працівниками. Право звернення до суду з мотивів невиплати з.пл. мають всі працівники. За рішенням суду стягненням заборгованостей з підприєимства буде займатися виконавча служба, яка відкриває виконавче впровадження по мірі надходження рішень.
chsm07@mail.ru вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» chsm07@mail.ru за это полезное сообщение:
anatol_ua (28.04.2010), Мотя (28.04.2010), ТрудягаЯ (16.11.2010)
Ответ

Опции темы