СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Управление персоналом > Обучение и развитие персонала > В помощь студентам

В помощь студентам Задачи, тесты, вопросы по трудовому законодательству, кадровому делопроизводству и управлению персоналом

Ответ

Опции темы
Старый 02.02.2011, 13:42   #11
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор

Вы сказали Спасибо: 14,752
Поблагодарили 20,087 раз(а) в 9,939 сообщениях
Подмигивание

...поэтому и перенесла эту задачу в соответствующий подраздел!
Старый 02.02.2011, 16:48   #12
Mardge
Эксперт HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 5,223
Поблагодарили 6,564 раз(а) в 2,824 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Герда* Посмотреть сообщение
две должности по 0,5 не будут являться совместительством (ссылаясь на Положение про работу по совместительству.......№43 от 28.06.93 пункт 11 списка работ, которые не явл. совместельством), а третьи 0,5 оформляется совместительством. Где правильно?
Що правильно? Чи називається це сумісництвом? Може і ні, але цей порядок діє лише на державних підприємствах.
В такому випадку, як Ви радите це оформити? Озвучте свою думку, і ми зрозуміємо, де правильно. Крім того, що це не є сумісництвом, я не почула Вашого варіанту, як це правильно оформити.
Ви взагалі назвали це переведенням, хоча перевести можна тільки на іншу посаду! На 0,5 ставки перевести не можна, і взагалі, 0.5 ставки - це заробітна плата за роботу на умовах неповного робочого часу, що становить половину нормальної тривалості робочого часу.
Так що в будь-якому випадку йдеться про встановлення неповного робочого часу на основній посаді та про укладення трудового договору про виконання іншої роботи. Тому що виконання роботи за посадою, що міститься у штатному розкладі, можливе лише на умовах трудового договору.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.02.2011, 18:00   #13
Герда*
Новый участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении

Извините за отсутствие. Я потому и обратилась к вам за разъясненими, т.к. одни говорят что такая работа явл. совместительством, другие - что нет. Как я уже ранее указывала в Положении про условия работы по совмнстительству работников гос.предприятий, учреждений и организаций (№43 от 28.06.93 утв. Минпраці, Мінюстом, Мінфіном) имеется список работ, которые не явл. совместителством. Там всего 12 пунктов и вот п.11 гласит " інша робота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього отримує неповний оклад (ставку), якщо оплата його праці по основній та іншій роботі не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи". Я просто уже запуталась или чего-то не допонимаю. Так что Вы скажете по этому поводу?
Герда* вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.02.2011, 20:12   #14
Mardge
Эксперт HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 5,223
Поблагодарили 6,564 раз(а) в 2,824 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Герда* Посмотреть сообщение
Я просто уже запуталась или чего-то не допонимаю. Так что Вы скажете по этому поводу?
А ви прочитали моє попереднє повідомлення? Я вже написала, що про це думаю. Якщо тепер Ваше питання зводиться лише до того, чи є це сумісництвом, то відповідь Ви вже самі написали. (для чогось аж 2 рази!) Відповідно до положення - не є сумісництвом.
Але ж починали Ви з великого переліку запитань. То що Вас непокоїть в моїй відповіді: слово "сумісництво"? Можете замінити його на "інша робота на умовах трудового договору"! Хоча мені важко уявити, як це має виглядати. Може колеги, що зустрічали таке на практиці, підкажуть.
Я схиляюсь до поради kozur:

Цитата:
Сообщение от kozur Посмотреть сообщение
Может проще сделать одну должность инспектор по кадрам и вменить охрану труда и платить соответственно, чем заморачиваться с этими 0,5 ставками.
В такому випадку, можна так читати мій пост №2:
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Переведення взагалі не відбувається.
1. Інженеру з охорони праці встановити суміщення посади інспектора з кадрів,про що необхідно попередити за 2 місяці. Якщо за заявою працівника - можна відразу.

3. Табелювати як інженера з охорони праці 8 годин.
4. Додаткова відпустка у зв'язку із навчанням надається за основним місцем роботи і за сумісництвом, але оплачується тільки за основним місцем роботи.
5. Податковою пільгою та оплатою відпусток повинна опікуватись ваша бухгалтерія.
І повторюю своє запитання:
Цитата:
як Ви радите це оформити? Озвучте свою думку, і ми зрозуміємо, де правильно. Крім того, що це не є сумісництвом, я не почула Вашого варіанту, як це правильно оформити.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.02.2011, 20:20   #15
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор

Вы сказали Спасибо: 14,752
Поблагодарили 20,087 раз(а) в 9,939 сообщениях
Подмигивание

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Озвучте свою думку, і ми зрозуміємо, де правильно. я не почула Вашого варіанту,

Вика, не одна Вы этого хотите...:
Цитата:
Сообщение от Мотя Посмотреть сообщение
Герда а у Вас лично какие-то соображения были по Вашему вопросу? Может быть Вы нам расскажете?
Mardge (02.02.2011)
Ответ

Метки
Перевод

Опции темы