СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Профессиональная классификация

Профессиональная классификация Классификатор профессий ДК 003:2010. Справочник квалификационных характеристик ДКХП. Составление должностных инструкций

Ответ

Опции темы
Старый 30.07.2013, 23:14   #1
nd
Участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 7 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию В назві посади використано абревіатуру англійською мовою. Які наслідки?

Колеги, прошу Вашої допомоги, оскільки в Гуглі не знайшла відповіді.
В нашій організації є працівники, роботу яких не описує жодна посада, зазначена в класифікаторі професій. Оскільки робота в офісі з людьми, то і назвали працівників згідно класифікатора "Фахівець із впровадження..", а далі абревіатура англійською мовою. Які наслідки використання іноземного слова, до того ж латиницею, для працівника та для підприємства?
Наш керівник HR віддлу погодиться на внесення змін в назву посади лише при наявності незаперечних фактів. Інструкцію про ведення трудових книжок п. 2.1 і 2.14 я вже показувала, не діє.
nd вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.08.2013, 21:02   #2
nd
Участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 7 раз(а) в 6 сообщениях

Оскільки коментарі відсутні, можна зробити висновок, що ніхто не стикався з такою ситуацією.

Нам вдалось переконати керівника HR відділу змінити не тільки посаду, а й відділ (в англійському варіанті назви залишились тими, що і були раніше). Як нам це вдалось? Нових аргументів ми звичайно не мали, зате залучили головного бухгалтера, весь відділ з неправильними посадами "закидав" HR листами та запросили їх на зустріч по даному питанню. Не знаю, чи керівник HR відділу був в хорошому настрої, чи зрозумів, що ми не відстанемо, здався. Посада тепер називається "Фахівець". Тож, колеги, якщо Вам не вдається переконати керівника самостійно, зверніться про підтримку до всіх залучених в даному питанні.
nd вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.08.2013, 21:06   #3
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор

Вы сказали Спасибо: 14,803
Поблагодарили 20,165 раз(а) в 9,988 сообщениях

Цитата:
Сообщение от nd Посмотреть сообщение
Інструкцію про ведення трудових книжок п. 2.1 і 2.14 я вже показувала, не діє.
М-м-м-м..не знаю - что и ответить, в таком случае....
Каждый работает так, как ему кажется правильным...
Цитата:
Оскільки коментарі відсутні, можна зробити висновок, що ніхто не стикався з такою ситуацією.
УПС! Я не увидела Вашего вопроса...

Цитата:
Не знаю, чи керівник HR відділу був в хорошому настрої, чи зрозумів, що ми не відстанемо, здався.

Опции темы