СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Социальное страхование и пенсионное обеспечение

Социальное страхование и пенсионное обеспечение Временная нетрудоспособность. Беременность и роды. Комиссия по соцстраху. Путевки на санаторно-курортное лечение. Новогодние подарки от соцстраха. Взаимоотношения с Центром занятости. Трудовой стаж. Страховой стаж. Исчисление стажа. Виды пенсий. Размеры пенсии. Надбавки к пенсии. Перерасчет пенсии

Ответ
 
Опции темы
Старый 28.10.2008, 16:05   #1
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 1,524
Вы сказали Спасибо: 591
Поблагодарили 1,130 раз(а) в 813 сообщениях
По умолчанию Стаж госслужбы

Подскажите, пожалуйста, можно ли включить в стаж госслужбы работника период работы ассистентом кафедры в государственных ВУЗах? Теория такова:

-стаж наукової роботи, набутий в державних установах, організаціях, закладах на посадах, визначених переліком посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" ( 1977-12 ), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. N 257 ( 257-2004-п ), незалежно від наявності перерв у роботі; ( Пункт 3 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1267 ( 1267-99-п ) від 14.07.99; в редакції Постанови КМ N 1113 ( 1113-2000-п ) від 12.07.2000, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1571 ( 1571-2001-п ) від 22.11.2001, в редакції Постанов КМ N 85 ( 85-2003-п ) від 18.01.2003, N 258 ( 258-2004-п ) від 04.03.2004 )" - Постанова КМУ № 283 від 03.05.1994 р.

Находим ссылки на упомянутый ЗУ "Про наукову діяльність":

"Стаття 22-2. Посади науково-педагогічних працівників
Посади науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації визначаються відповідно до частини другої статті 48 Закону України "Про вищу освіту" ( 2984-14 )."

На этом не закончилось, переходим к ЗУ "Про вищу освіту":

"2. Основними посадами педагогічних працівників вищих навчальних закладів першого і другого рівнів акредитації є:
викладач;
старший викладач;
голова предметної (циклової) комісії;
завідуючий відділенням;
заступник директора;
директор.
Основними посадами науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів третього і четвертого рівнів акредитації є:
асистент; викладач;
старший викладач;
директор бібліотеки;
науковий працівник бібліотеки;
доцент;
професор;
завідуючий кафедрою;
декан;
проректор;
ректор. "

То есть, получается по теории, что можно. Но я почему-то сомневаюсь. Уважаемые госслужащие-кадровики, у кого-нибудь были подобные прецеденты?
eloissa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2008, 18:15   #2
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,186
Вы сказали Спасибо: 2,620
Поблагодарили 2,665 раз(а) в 1,192 сообщениях
По умолчанию Re: Про стаж державної служби

Все ви дуже гарно написали, але на мій погляд, все набагато простіше, оскільки собака закопаний у цьому документі.
Цитата:
Сообщение от eloissa
...постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. N 257
Оскільки посада "асистент" зазначена у розділі 2. "Вищі навчальні заклади III-IV рівнів акредитації, наукові підрозділи в їхньому складі" ПЕРЕЛІКУ посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", вважаю, у вас є всі підстави для включення періоду роботи на цій посаді до стажу держслужби.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.10.2008, 14:18   #3
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 1,524
Вы сказали Спасибо: 591
Поблагодарили 1,130 раз(а) в 813 сообщениях
По умолчанию Про стаж державної служби

Огромное Вам спасибо за ответ!
eloissa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.10.2008, 14:23   #4
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,186
Вы сказали Спасибо: 2,620
Поблагодарили 2,665 раз(а) в 1,192 сообщениях
По умолчанию

Огромное пожалуйста!
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2009, 14:06   #5
belrad
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 07.04.2008
Сообщений: 9
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Стаж госслужбы

подсткажите пожалуйста, такая ситуация: человека уволили с гос.службы по ст.40.п.1КЗпП Украины. Он стал в центр зайнятости. после этого ,год проработал экономистом в райотделе образования, но не гос.служащим. теперь он принят опять на госслужбу. Вщитывается ли период нахождения в ЦЗ в стаж гос.службы для определения допольнительного отпуска за стаж госслужбы?.
зарание благодарна всем за помощь.
belrad вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2009, 14:34   #6
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,198
Вы сказали Спасибо: 7,121
Поблагодарили 6,437 раз(а) в 3,232 сообщениях
По умолчанию

Закон о госслужбе - ваше всё
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2009, 16:05   #7
kozur
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 23.07.2008
Сообщений: 984
Вы сказали Спасибо: 709
Поблагодарили 1,048 раз(а) в 450 сообщениях
По умолчанию

Почитайте "Порядок обчислення стажу державної служби", але по-моєму не враховується.
kozur вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.01.2009, 13:32   #8
SlavikCS
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 05.06.2008
Сообщений: 70
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Щодо Постанови Кабміну від 3.05.1994 №283 "Про порядок обчислення стажу державної служби" то такого немає і такий період незараховується в стаж державної служби. Але варто памятати Постанову Кабміну від 24 лютого 2003 року №212 "Про затвердження Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обовязків" а саме тут ч.3 п.1 "До стажу, який дає право на одержання грошової винагороди, не зараховується, але й не перериває його, період працевлаштування, протягом якого державному службовцю виплачувалася середньомісячна заробітна плата на підставі пункту 1 частини першої статті 40 КЗпП України, період перебування на обліку в службі зайнятості, як такого, що шукає роботу... "
SlavikCS вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2009, 18:50   #9
ketua2008
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 08.10.2008
Адрес: г.Одесса
Сообщений: 6
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Спасибо, классно что вы есть, а то нам кадровикам иногда очень трудно, люди настаивают, а хочеться что бы было все правильно и по закону.
ketua2008 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.06.2012, 13:57   #10
Галинка
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.03.2011
Сообщений: 31
Вы сказали Спасибо: 6
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

доброго дня! підкажіть будь-ласка якими нормативами можна керуватися, щоб визначити, чи належить посада інженера по технагляду управління будівництва облвиконкому у 1978 році до категорій посад спеціалістів, і чи підлягає вона зарахуванню до стажу держслужби? буду вдячна за відповіді.
Галинка вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Госслужба


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 04:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»