Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Уведомление об отпусках (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2321)

natochka_0773 01.09.2015 16:27

Ок, спасибо, будем собирать вне зависимости от уведомлений и т.п.....

Каренина 27.11.2015 08:59

Скажіть, будь ласка. Яка процедура має бути з повідомленнями за 2 тижні про щорічну відпустку? Як вони мають виглядати? І взагалі повинен працівник розписуватися, що отримав його? І взагалі я не розумію, якщо працівник сам написав заявуна щорічну відпустку, навіщо потрібне повідомлення? І якщо я вручу цеповідомлення, виходить заяву можна не писати?

DANA13 27.11.2015 10:12

Повідомлення необхідно для виконання вимог абз.5 ст. 79 КЗпПУ: "Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну."

Форми повідомлення не всановлено, я наприклад роздруковую на чернетках по 4 повідомлення на лист, розрізаю і роздаю:
"ПОВІДОМЛЕННЯ
про час початку відпустки

Шановний (на)______________________________________________
Адміністрація підприємства _____ повідомляє Вас, що відповідно до затвердженого графіка щорічних відпусток на 2015 рік на березень 2015 року запланована Ваша щорічна відпустка (її частина).
Враховуючи вищевикладене, Вам необхідно за 2 тижні до дати початку відпустки надати заяву на ім’я директора про надання відпустки для своєчасного оформлення, проведення розрахунку та підготовки відповідних документів.

Кадровик Іванов
«____»________20_____р.

Повідомлення отримав (ла): ______________
«____»________20_____р.

Каренина 27.11.2015 11:25

Я так розумію на руки працівнику ви нічого не даєте? Повідомлення залишається у вас? У мене 48 структурних підрозділів і всі розташовані за -------- км в селах нашого району. Як можливо оформити ці повідомлення?

DANA13 27.11.2015 11:30

На каждого две штуки, одна мне (а то как потом доказать?)

Каренина 27.11.2015 11:33

а як бути, якщо підрозділи далеко розташовані?

DANA13 27.11.2015 11:34

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 220799)
У мене 48 структурних підрозділів і всі розташовані за -------- км в селах нашого району. Як можливо оформити ці повідомлення?

Ну как-то же Вы с ними общаетесь, обмениваетесь документами, там бугалиерия и пр.
Это же не бланк строгой отчетности, передали водителем 2 экз., созвонились, при случае 1 экз. с подписью закинут Вам обратно

DANA13 27.11.2015 11:35

Можно в срок обменяться отсканированными док., а оригиналы при случае

Каренина 27.11.2015 11:43

якщо без спірних питань, то можна обійтись взагалі без повідомлень, а якщо спірні то "при случае" не пойдет. Строки необхідно ж витримувати 2 тижні, щож мені їх за півроку попереджати щоб встигнути?

DANA13 27.11.2015 11:55

Решать Вам, спросили-ответила, лично я на заре своей кадровой работы почитала вышеупомянутую статью и решила выполнять, хотя не все это делают
А насчет "без спорных" - хорошо, когда все хорошо


Часовой пояс GMT +3, время: 16:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA