СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Кадровая документация

Кадровая документация Штатное расписание. Ведение личных дел. Документы о структуре компании. Номенклатура дел. Регистрация документов. Хранение документов. Передача дел в архив. Журналы, книги. Положения, инструкции. Справки, выписки, характеристики

Ответ
 
Опции темы
Старый 26.04.2023, 14:38   #11
Nata_Sha
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.04.2020
Адрес: Одесса
Сообщений: 65
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 15 раз(а) в 11 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Солнце11 Посмотреть сообщение
Вибачаюсь, що втручаюсь. Але мене насторожує те, що в п.2 вказується про "збереження ідент.коду юр.особи", а вже в п.5 та в п.12 йде мова про держреєстрацію ТОВ. Якщо нове юр.особа проходить держреєстрацію, то в нього змінюються код ЄДРПОУ. Чи не так? Тобто потрібно змінити всі внутрішні документи (внести нові записи до ПВТР, труд.договорів, інструкцій, положеннь, ШР, орг.структури, карток П2, труд.книжок тощо), навіть фірмовий бланк, з новими реквизитами, а не тільки назву та форму власності. Про такі зміни видається наказ з основної діляності підприємства з переліком назв документів, строку виконання та відпов.осіб за таку роботу. А керівника переводять на нову посаду відповідно до Постанови зборів ССТ наказом з кадрів. Про що також відображають в П2 та трудовій кн.
Солнце 11, доброго дня!
Код ЄДРПОУ не змінювався.

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що статтею 108 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ) визначено, що зміна організаційно-правової форми юридичної особи є перетворенням. У разі перетворення до нової юридичної особи переходять усе майно, усі права та обов’язки попередньої юридичної особи.
Перетворення юридичної особи здійснюються за рішенням його учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, а у випадках, передбачених законом, – за рішенням суду або відповідних органів державної влади (ст. 106 ЦКУ).
За загальними правилами статей 104 – 107 ЦКУ перетворення є одним із видів реорганізації юридичної особи, в результаті якого припиняється юридична особа. У разі перетворення юридичної особи, крім центральних органів виконавчої влади, за правонаступником зберігається її ідентифікаційний код (код ЄДРПОУ) та відповідно податковий номер.
Nata_Sha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.04.2023, 14:45   #12
Nata_Sha
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.04.2020
Адрес: Одесса
Сообщений: 65
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 15 раз(а) в 11 сообщениях
По умолчанию

Колеги, Еloissa та Солнце 11, мої одеситочки!
Дякую за допомогу. Алгоритм наступних дій є )))

Бажаю Вам миру та нашої якнайшвидшої перемоги, щоб Україна знову була вільною та незалежною, а Одеса - сонячною та усміхненою!
Nata_Sha вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Nata_Sha за это полезное сообщение:
eloissa (26.04.2023), Солнце11 (26.04.2023)
Старый 26.04.2023, 15:01   #13
Nata_Sha
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.04.2020
Адрес: Одесса
Сообщений: 65
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 15 раз(а) в 11 сообщениях
По умолчанию

Солнце11!

Я не задавала у своєму повідомленні питання стосовно зміни/не зміни ЄДРПОУ. Це питання підняли Ви. Я на нього відповідаю, що ЄДРПОУ залишився незмінним і нижче написала частину з консультації Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків. Звісно, що я, як кадровик, не займаюсь цими питаннями. Юристи усе зареєстрували у державного реєстратора і надали мені відповідь про не зміну коду.

Моє питання, вірніше 2 питання, стосувались того, яким саме чином мені, як кадровику, внести записи до колективного договору, ПВТР, контрактів і т.п. про зміну організаційно-правової форми підприємства, а також про те, як саме змінити назву посади для керівника - шляхом переведення чи шляхом внесення запису до тр.книжки про зміну назви посади. От і все.
Nata_Sha вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 13:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA