СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Рабочее время. Время отдыха. Трудовая дисциплина

Рабочее время. Время отдыха. Трудовая дисциплина Табель учета рабочего времени. Сокращенное рабочее время. Неполное рабочее время. Работа в выходные и праздники. Работа в ночное время. Сменная работа. Сверхурочная работа. Графики и режимы работы. Суммированный учет рабочего времени. Правила внутреннего трудового распорядка. Перерыв для отдыха и питания. Поощрения. Взыскания

Ответ
 
Опции темы
Старый 23.05.2012, 13:29   #11
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Шановна, я бачу, Ви зовсім заплутались. Перечитайте свої попередні пости, і Ви зрозумієте, що у першому абзаці я лише відповідаю на Ваше ствердження, що ця жінка у вас «начебто» працює.
Це було не зовсім ствердження, це була спроба пошуткувати. Невдала, я так зрозуміла
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Як вихід з «декрету» стосується переведення на іншу роботу? А при виході з щорічної відпустки працівника теж потрібно переводити?
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Це Ви про що?
Хм, можливо я помиляюся, але при виході з декрету керівник зобов.язаний повернути щасливу маму точно на таку ж позицію точно з такою ж оплатою. Вона, зрозуміло, може написати заяву на нрч, але все одно, вісім годин її праці в неділю будуть коштувати по старій зарплаті трішечки більше, ніж треба. А треба їй платити мінімальну.
Крім того, її минула посада з деяких причин не влаштовує ні її, ні керівництво. Тому зам директора — в даному випадку — то, шо доктор прописал.
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
У вашому випадку мова йде не тільки про ГРРЧ, а і про встановлення неповного робочого часу за ст.56 КЗпП. Ця стаття не передбачає жодних попереджень з боку власника. На прохання цієї жінки власник зобовязаний встановити НРЧ.
Якщо жінка буде працювати 8 годин на тиждень в зручний для неї час, то це ГРРЧ+підсумований облік+НРЧ.
В штатному буде передбачено, і без прохання цієї жінки, всього одна п’ята ставки для посади заступник директора. В посадовій напишемо, що посада передбачує гррч. Їй не треба нічого просити. Ну, хоча, якщо так гарніше виглядає, може і окремо попросити, хоч, мені здається, це зайве.

То ж, я зробила висновок, що в мене все правильно? Питання тільки навіщо?
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Ви відмахнулись від методичних рекомендацій, хоча там описаний ваш випадок
Описаний — це добре. Але там нічого по правильності моїх дій.
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Як вести облік робочого часу — вирішуєте самостійно.
О, а оце вже трошечки відповідь J Дякую J
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2012, 13:36   #12
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
На пенсію НРЧ не впливає.
"так сяк", на мій погляд.
Так сяк -це вже щось Це навіть добре

Так все ж таки, моє дурне, ну одне з дурних, питань, а саме про п,ять хвилин в неділю - абсолютно не дурне в нашій країні ?
Пять хвилин в місяць, мінімальна - і 60 років стажу забезпечено? Для пенсійного фонду, звичайно
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2012, 13:42   #13
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
О, а оце вже трошечки відповідь
Дякую за високу оцінку!
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
В штатному буде передбачено, і без прохання цієї жінки, всього одна п’ята ставки для посади заступник директора.

Тобто Ви вважаєте, що достатньо у ШР вказати "1/5 ставки" - це автоматично означає встановлення НРЧ?

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
В посадовій напишемо, що посада передбачує гррч. Їй не треба нічого просити. Ну, хоча, якщо так гарніше виглядає, може і окремо попросити, хоч, мені здається, це зайве.
Посадова інструкція не має відношення до режиму робочого часу.

Колективним договором може буте визначено перелік посад, яким встановлюється такий режим роботи, і підсумований облік робочого часу і НРЧ також. Але ніяк не посадовою інструкцією, якою визначаються посадові обов'язки, а не умови праці.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
То ж, я зробила висновок, що в мене все правильно? Питання тільки навіщо?
Ні, я зовсім не вважаю, що у вас все правильно. І про це вже декілька разів написала, але ви мене не чуєте, чомусь, або не розумієте... А почули лише "трішечки відповідь" про облік робочого часу.

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Пять хвилин в місяць, мінімальна - і 60 років стажу забезпечено? Для пенсійного фонду, звичайно
ЗАКОН УКРАЇНИ


Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
...
страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески;

Последний раз редактировалось Mardge; 23.05.2012 в 14:59.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2012, 14:18   #14
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Тобто Ви вважаєте, що достатньо у ШР вказати "1/5 ставки" - це автоматично означає встановлення НРЧ?
Посадова інструкція не має відношення до режиму робочого часу.
Колективним договором може буте визначено перелік посад, яким встановлюється такий режим роботи, і підсумований облік робочого часу і НРЧ також. Але ніяк не посадовою інструкцією, якою визначаються посадові обов'язки, а не умови праці. Ні, я зовсім не вважаю, що у вас все правильно. І про це вже декілька разів написала, але ви мене не чуєте, чомусь, або не розумієте... А почули лише "трішечки відповідь" про облік робочого часу.
Я зараз буду плакать....
Я нічого не вважаю, я взагалі не бухгалтер і не кадровик. Бухгалтер у відпустці - і я деякі невідкладні його обовязки намагаюсь виконати сама. Тому і зареєструвалася тут - щоб було все по-можливості правильно. Намалювала схему дій, які, на мою думку, допомогли б нам "пробігти поміж крапельками". Ви кажете, що схема неправильна. А я, таки не бачу іншого, окрім мого неправильного, варіанту з зменшенням зарлати мамі, з переведенням її на 1 робочий день в тиждень з гнучким графіком і з відсутністю документів заднім числом.

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
...
страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески;
Це просто називається : "ТАК".


Люди, може серед вас знайдеться все-таки хто-небуть, хто міг би дати мені відповідь? Просто так, за "дякую", просту людську відповідь? Без посилань на документи?
Задача - прийняти маму, що прийшла з декрету, назад на роботу, зменшити їй зарплатню у сорок приблизно разів, і зробити так, щоб вона працювала один день в тиждень?

Последний раз редактировалось Мотя; 11.09.2012 в 14:27. Причина: Объединила посты
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2012, 14:48   #15
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Я зараз буду плакать....
Gabrielle, я вже теж готова була плакати від ваших запитань, поки ви не пояснили, що
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
я взагалі не бухгалтер і не кадровик.


У нас форум кадровиків, тому я і відповідала на Ваші запитання, думаючи, що Ви - "в темі". Теперь зрозуміло, чому Вам нічого не зрозуміло. Ці питання так сходу не вирішити, треба окрім методичних рекомендацій знати і інші норми законодавства. А писати тут цілу статтю для новачка у мене зараз часу немає.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Це просто називається : "ТАК".
Я вирішила, що Вам одного мого "так" було недостатньо, тому дала посилання на НПА. Не очікувала, щоб Вас це так засмутило.

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Люди, може серед вас знайдеться все-таки хто-небуть, хто міг би дати мені відповідь? Просто так, за "дякую", просту людську відповідь? Без посилань на документи?
Знаєте, мені просто дуже жаль тепер свого часу, витраченого на намагання відповісти вам.
Не думала, що когось можуть образити посилання на документи, адже підставою для прийняття рішення не може бути просто порада з форуму. Думала, що ви хочете розібратися з цим питанням, отримати обгрунтовану відповідь, вибачте, що не так вас зрозуміла.

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Задача - прийняти маму, що прийшла з декрету, назад на роботу, зменшити їй зарплатню у сорок приблизно разів, і зробити так, щоб вона працювала один день в тиждень?
Gabrielle, ми розмовляємо різними мовами. Прийняти на роботу "назад" неможливо, якщо ви працівницю не звільняли.
Вона виходить на роботу, ви її по її заяві переводите на іншу посаду з меншим окладом і встановлюєте неповний робочий тиждень. ВСЕ!
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Mardge за это полезное сообщение:
esar (26.05.2012)
Старый 23.05.2012, 14:50   #16
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Ці питання так сходу не вирішити, треба окрім методичних рекомендацій знати і інші норми законодавства. А писати тут цілу статтю для новачка у мене зараз часу немає.
Хм. Дозвольте прискіпатися.
Ви цілий день відповідаєте на мої запитання. Дві сторінки вже є. Я думаю, що відповідь, навіть у двадцять пунктів, відняла б у Вас більше часу, ніж усе оце.
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2012, 14:54   #17
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Я думаю, що відповідь, навіть у двадцять пунктів, відняла б у Вас більше часу, ніж усе оце.
Я теж так думаю.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2012, 14:59   #18
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Gabrielle, ми розмовляємо різними мовами. Прийняти на роботу "назад" неможливо, якщо ви працівницю не звільняли.
Вона виходить на роботу, ви її по її заяві переводите на іншу посаду з меншим окладом і встановлюєте неповний робочий тиждень. ВСЕ!
Дуже дякую за мій же варіант.

Ми таки переводимо її на іншу посаду.
Ми таки випускаємо наказ, і штатний змінюємо у цьому випадку.
Це було в моєму самому першому пості.

Це називається "ТАК"

Тобто, іншими словами, Ви вважаєте, що мій варіант треба доповнити тільки встановленням НРЧ. Хоча, з іншої сторони, і про це там йшлося.
Це добре.
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2012, 15:14   #19
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Це називається "ТАК"
Ні, це не називається "ТАК". Якщо ви наполягаєте на переведенні - це можливо зробити. Тоді процедура встановлення ГРРЧ, встановлення підсумованого обліку, встановлення НРЧ доповнюється процедурою переведення. Тому це зовсім не ТАК.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Я думаю, що відповідь, навіть у двадцять пунктів, НЕ відняла б у Вас більше часу, ніж усе оце.
Ви думаєте так, а я - інакше. Як саме відповідати вирішує кожен учасник форуму. Якщо ви при реєстрації читали правила форуму - повинні це розуміти.

Врешті-решт, вирішувати Вам, і якщо Вам не так важливо, як все правильно оформити - робіть так, як Вам простіше. Головне, щоб дійсно:
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Всі радіють, а особливо перевіряючі.

Щоправда, вони теж можуть образити посиланням на нормативні документи...
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Mardge за это полезное сообщение:
esar (26.05.2012), Trine1 (21.08.2018)
Старый 23.05.2012, 15:27   #20
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Ні, це не називається "ТАК". Якщо ви наполягаєте на переведенні - це можливо зробити. Тоді процедура встановлення ГРРЧ, встановлення підсумованого обліку, встановлення НРЧ доповнюється процедурою переведення. Тому це зовсім не ТАК.
Тоді це називається: "ТАК, і додайте процедуру переведення".

Але в Вашому останньому пості я вловила легкий натяк, що шановним перевіряючим може захотітися показати мені нормативний акт? Ну, хай показують, Ви мене добре вже натренували

Тим більше, що в кінці кінців Ви таки погодилися з моїм варіантом, що не може не надихати. З процедурою переведення, звісно. Будемо сподіватися, що перевіряючі, якщо їм довго і жалісно плакати, теж перестануть показувати мені нормативні акти.

Вибачте за ліричний відступ.

А з іншої сторони - Ви - єдина людина, яка мені відповідала, і яка проморочилася зі мною цілий день. Так що, як би неправильно на мою чайникову думку Ви не відповідали - велике спасибі. І вибачайте.

Последний раз редактировалось Mardge; 23.05.2012 в 16:23. Причина: Об'єднала повідомлення. Для доповнення своїх повідомлень користуйтесь, будь ласка, кнопкою "правка".
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
График работы


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 01:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA