СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Управление персоналом > Обучение и развитие персонала

Обучение и развитие персонала Планирование и организация обучения и профессионального развития персонала. Управление карьерой работника. Кадровый резерв

Ответ
 
Опции темы
Старый 28.12.2011, 15:42   #21
Шутюр баад
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Шутюр баад
 
Регистрация: 20.07.2010
Адрес: киев
Сообщений: 2,285
Вы сказали Спасибо: 1,083
Поблагодарили 3,440 раз(а) в 1,309 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ser Посмотреть сообщение
Можна привести супер-тренера з супер-програмою і т д.....але якщо важливості тренінгу і його впливу на результат (заробити більше грошей для компанії і звичайно для себе) не зрозуміють його учасники, то нічого з того не вийде, які б технології ви не застосували, на довго не хватить. Тому за тренінги мають платити не власники фірм, а учасники тренінгу, тоді вони точно будуть знати чого прийшли, ну а власники хай подумають, як ці витрати "компенсувати" працівникам. "Поменять мозги" якщо я цього не хочу не так то й просто!
Dr.Ser!!

идея, кАнЭшна, интересная. агащязз!!!
все люди разные,
кто-то платит за своё развитие из своего кармана, потому что это ему надо и принесёт профит в будущем.
кто-то ходит на работу, продав своё время и нэмножечко мозга,( всё это в состоянии "как есть") и получая ЗП раз в месяц.
послать вот этих на тренинг за их счёт для Вашей пользы----сфигали Вы решили тратить их деньги по своему разумению??
анекдотное: "...понимаете, я адвокат и немного еврей"
мдяяяяяяяяя
Шутюр баад вне форума   Ответить с цитированием
Эти 6 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Шутюр баад за это полезное сообщение:
katsol (28.12.2011), yara (28.12.2011), Yudjina (28.12.2011), алена77 (28.12.2011), Мельник (28.12.2011), Мотя (28.12.2011)
Старый 28.12.2011, 18:36   #22
Мельник
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Мельник
 
Регистрация: 25.01.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 1,077
Вы сказали Спасибо: 1,170
Поблагодарили 1,590 раз(а) в 485 сообщениях
По умолчанию

Да, часто те, кто платит за себя, приходя на открытые тренинг, более настроены применить полученное в жизнь, чем те, кого привели за счет компании. Но... если человек хочет, то он хочет в любом варианте.
Думаю, что для топ-менеджеров идея частичной оплаты за тренинг вполне возможна. А, если продавцы получают 3 тыс в месяц, за которые кормят свои семьи, то требование еще и тренинг оплатить не повысит их мотивацию.
Мельник вне форума   Ответить с цитированием
Эти 4 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Мельник за это полезное сообщение:
Ilit (28.12.2011), Ser (28.12.2011), Катерина (29.12.2011), Шутюр баад (29.12.2011)
Старый 28.12.2011, 19:11   #23
Ser
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 24.10.2011
Сообщений: 23
Вы сказали Спасибо: 37
Поблагодарили 30 раз(а) в 10 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
кто-то ходит на работу, продав своё время и нэмножечко мозга,( всё это в состоянии "как есть") и получая ЗП раз в месяц.
Состояние "как есть" не призводить до розвитку працівників і компанії. Ті керівники, які мають таких працівників, очевидно вони їх влаштовують. А я в пості говорив про ефективність тренінгів Тренінг ефективний тоді, коли це потрібно саме тобі! і ти готовий за це заплатити, в такому випадку ти будеш вижимати максимум з нього і старатися застосовувати навики які отримав
Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
послать вот этих на тренинг за их счёт для Вашей пользы----сфигали Вы решили тратить их деньги по своему разумению??
ось тут з Вами згідний - заставити людину робити те, чого вона сама не хоче НЕ МОЖЛИВО! особливо якщо це стосується персональної ефективності
Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
анекдотное: "...понимаете, я адвокат и немного еврей"
мдяяяяяяяяя
а це взагалі вважаю недоречним
Ser вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Ser за это полезное сообщение:
Мельник (28.12.2011), Шутюр баад (29.12.2011)
Старый 29.12.2011, 09:01   #24
Шутюр баад
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Шутюр баад
 
Регистрация: 20.07.2010
Адрес: киев
Сообщений: 2,285
Вы сказали Спасибо: 1,083
Поблагодарили 3,440 раз(а) в 1,309 сообщениях
По умолчанию

Dr.Ser!!

Зазвичай, досить невелика кількість керівників стверджує, що їх влаштовує якість працівників. Всім іншим чогось невистачає: розуму, комунікативних якостей, натхнення до праці, навичок продажу, професіоналізму............ і всі керівники скаржаться, що працівники забагато хочуть: умов, грошей, відношення, влади...............

але доки всі ті працівники прозріють щодо вигоди від тренінгів і самі на нього підуть, то тренери вимруть з голоду.Жаба- то наше усЁ

щодо недоречності.

в мене досить різкі манери, навіть можна сказати -- нечемні. проте на форумі немає жодних заперечень з мого боку щодо будь яких висловлювань на адресу моєї особи чи позиції, яку я займаю.
найяскравіші порівняння:
з алігатором --- ДДІ респект,
та побажання прибити мою корону до моєї голови цвяхами -- заборонив адміністрації форума чіпати щирі побажання.
Dr.Ser!!
Ви дуже чемна людина, походженнням зашвидше з Луцька чи Хмельницького, на форумі, на жаль,- майже не буваєте.
З Вами дуже приємно спілкуватись
Шутюр баад вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Шутюр баад за это полезное сообщение:
Ser (29.12.2011), Мельник (29.12.2011)
Старый 29.12.2011, 15:48   #25
Ser
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 24.10.2011
Сообщений: 23
Вы сказали Спасибо: 37
Поблагодарили 30 раз(а) в 10 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
але доки всі ті працівники прозріють щодо вигоди від тренінгів і самі на нього підуть, то тренери вимруть з голоду.Жаба- то наше усЁ
Тренінги - це ефективно. Тренери, як правило успішні люди, тому їм вимирання не загрожує! А от керівникам вкладати гроші в працівників-балбесів......
Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
Ви дуже чемна людина, походженнням зашвидше з Луцька чи Хмельницького, на форумі, на жаль,- майже не буваєте.
З Вами дуже приємно спілкуватись
Дякую, а Ви думаю харизматична особистість, тому й цікаво з Вами спілкуватися
Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
в мене досить різкі манери, навіть можна сказати -- нечемні. проте на форумі немає жодних заперечень з мого боку щодо будь яких висловлювань на адресу моєї особи чи позиції, яку я займаю.
В цьому пості Ви дуже чемний. І я теж не маю ніяких заперечень стосовно Ваших висловлювань, однак не розумію чому Ви так швидко змінили тон розмови
Ser вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Ser за это полезное сообщение:
Мельник (29.12.2011), Шутюр баад (10.01.2012)
Старый 03.01.2012, 09:47   #26
Шутюр баад
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Шутюр баад
 
Регистрация: 20.07.2010
Адрес: киев
Сообщений: 2,285
Вы сказали Спасибо: 1,083
Поблагодарили 3,440 раз(а) в 1,309 сообщениях
По умолчанию

Привід є- дуже особистий.
Радий, що у Вас є в наявності залізні нерви та неабияка неортодоксальність думок.
Шутюр баад вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.01.2012, 08:10   #27
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
основных причин низкой эффективности внешнего обучения две. Вот они:
1. Главная причина – отсутствием в компаниях, которые заказывают тренинги, системы, которая позволяет превращать знания, полученные участниками на тренинге в навыки
2. Недобросовестность тренеров, которые обещают результат от 2-3 дневного тренинга, и при этом не дают Клиенту данных о том, что:
1) На тренинге навык не вырабатывается. Участники, в лучшем случае, через неделю помнят 30% информации, которую получили на тренинге, а в худшем случае – 10%. Если уж говорить об обучении, то это – никак не тренинг, а семинар.
2) Только в случае заказа полномасштабного многочасового пост-тренингового сопровождения...

Цілком згоден з тим, що

1. Головна причина в тому, що відсутня в компаніях система закріплення навичок і стимулювання отриманих знань та нових умінь (якщо такі з'явились).
  • Дуже часто тренінги замовляються як заміна неефективному менеджменту, свого роду латання такої "системи" управління. Повернувшись в організацію після навіть високоефективного з т.з. методики тренінгу, працівники потрапляють в ту саму несистемність, в демотивуючий стиль управління, з якого на тренінг пішли.
  • Нездоланна впевненість багатьох топ-менеджерів у тому, що існують таки приховані кнопки, залишається провідним мотивом замовлення тренінгів. На жаль.
  • Крім того, менеджмент не розуміє відмінностей тренінгу від інших форм групового навчання і розвитку персоналу. Тренінг - це не освіта, а таки більшою мірою розвиток з невеликими дозами нових знань, а швидше - нового бачення тих проблем, з якими зустрічаються учасники в роботі. Тому тренінг не можу включати кілька десятків тем, які повинен (на думку замовника) розглянути тренер з 65 учасниками за один день. Так не буває. Тренінг - це максимум 14 чоловік і не менше 3 днів. Якщо ви хочете навчання, то його дає семінар, а не тренінг. І тут може бути і більше людей.Плутанина з термінами призводить до того, що якість роботи визначити не можливо.
2. Недобросовісність тих провадерів і тих тренерів, які аж занадто багато обіцяють замовникам і які приховують можливі негативні наслідки невірних з методологічної т.з. замовлень.
  • Але на ринку завжди знайдеться пройдисвіт, який пообіцяє розглянути усі ті 20 питань з 65 учасниками протягом дня і назве усе це тренінгом, який проблему моббінгу "вирішить" лазінням по деревах і стрибками спиною на руки колег.
  • До того ж, небагато тренерів, які розуміють, що таке методика тренінгу і які є обмеження цього виду роботи з персоналом, а також чим тренінг відрізняється від семінару чи інших форм навчання і розвитку персоналу.
  • І головна з причин такого поводження тренерів і провайдерів у тому, що це таки ринок. Клієнт хоче "сделайте мне красиво". Переконувати його, що йому потрібно ефективно, а не красиво - означає втратити замовлення. Хто з тренерів не ставав жертвою спроб пояснити майбутньому клієнтові, що його замовлення не може бути виконане в такій формі і з такими наслідками, про які йдеться у замовленні?
  • Готовність замовника оплачувати попереднє вивчення ситуації у компанії та постренінговий супровід - окрема тема. Багато таких знаєте?
3. Відповідальність за результат. Вона ділиться між трьома: замовником (керівництвом), учасниками і тренером. Але по-різному. На замовникові відповідальність за а) вибір тренера, б) за співпрацюю, а не за керівництво ним, в) за вироблення відповідної системи стимулювання і стилістики управління, які призведуть до закріплення навичок і впровадження в роботу отриманих знань. На учасниках - за роботу на тренінгу і отримання максимальної особисто для себе користі від цієї роботи. Аксіомою є те, що єдиного результату для групи не буває Результат завжди індивідуальний. Тренер несе відповідальність за наповнення, методику та екологічність тренінгу.

Последний раз редактировалось Мотя; 04.01.2012 в 15:57. Причина: По просьбе автора поста
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Эти 5 пользователя(ей) сказали «Спасибо» bantser за это полезное сообщение:
Ilit (09.01.2012), katsol (04.01.2012), Катерина (05.01.2012), КОМПАС (09.01.2012), Мотя (10.01.2012)
Старый 04.01.2012, 08:28   #28
Мельник
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Мельник
 
Регистрация: 25.01.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 1,077
Вы сказали Спасибо: 1,170
Поблагодарили 1,590 раз(а) в 485 сообщениях
По умолчанию

Спасибо, Владимир, за Ваше мнение.

Хочу уточнить: в предыдущем посте цитата не моего текста, а статьи, которую я выложила. Это для читателей, начавших не сначала

Последний раз редактировалось Мельник; 04.01.2012 в 12:04.
Мельник вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.01.2012, 11:51   #29
Шутюр баад
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Шутюр баад
 
Регистрация: 20.07.2010
Адрес: киев
Сообщений: 2,285
Вы сказали Спасибо: 1,083
Поблагодарили 3,440 раз(а) в 1,309 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Нездоланна впевненість багатьох топ-менеджерів у тому, що існують таки приховані кнопки, залишається провідним мотивом замовлення тренінгів. На жаль.
Др.Банцер!
Низкий поклон от широкого круга ограниченных людей!
Я восхищаюсь Вашим умением формулировать и озвучивать реальное положение вещей!!
Спасибо огромадное!!
Шутюр баад вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.01.2012, 15:40   #30
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мельник Посмотреть сообщение
Спасибо, Владимир, за Ваше мнение.
Хочу уточнить: в предыдущем посте цитата не моего текста, а статьи, которую я выложила. Это для читателей, начавших не сначала
Підтверджую. Це слова того автора, якого цитує пані Людмила. Я невдало відредагував...
Модератори, виправте будь ласка, бо я не бачу кнопки для редагування...
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо bantser за это полезное сообщение:
Мельник (04.01.2012)
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 04:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA