Показать сообщение отдельно
Старый 23.07.2013, 11:19   #159
korelija
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для korelija
 
Регистрация: 13.07.2007
Сообщений: 363
Вы сказали Спасибо: 167
Поблагодарили 101 раз(а) в 46 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня.
Хочеться почути кваліфіковану пораду ,стосовно переносу вихідних днів та оформлення святкового.
На підприємстві раптом з'явилось ДУЖЕ значне замовлення від клієнта, яке дозволить продовжити термін роботи тимчасових працівників та надасть роботу діючим працівникам ( то я про заборону залучення ...у святковий день) Звідси отримала розпорядження щодо наказу про роботу у 2 вихідних дня та один святковий. Ось вже 2 години бавлюсь із формулюваннями і тому все в мене змішалось. Вкажіть на помилки і була б дуже рада побачити їх рішення. Дякую


У зв'язку із виробничою необхідністю та для виконання наперед непередбачених робіт, від виконання яких залежить у подальшому нормальна робота підприємства

Наказую:

В межах місячної норми робочого часу внести наступні зміни в графік роботи працівників наступних відділів :

• Виробничий відділ (стосується усіх працівників );
• Ремонтна дільниця (стосується працівників ......... ........... .........):
• Склад (стосується працівників (........... .............. ..........)

1. Встановити робочим днем 24 серпня 2013р. – оплату відпрацьованого часу, проводити відповідно до законодавства України (я так розумію оклад + доплата в одинарному розмірі окладу)
2. Встановити неробочим днем 16 серпня 2013р.
3. Перенести вихідні дні 26 серпня 2013р. та 31 серпня 2013р. на 14 серпня 2013р. та 16 серпня 2013р.
4. Оплату часу 26 серпня 2013р. та 31 серпня 2013р. проводити у звичайному розмірі.

якось так
__________________
Істина має усміхатися, щоб бути привабливою

Последний раз редактировалось Вика_86; 23.07.2013 в 11:22. Причина: Крсный цвет зарезервирован для сообщений редакции, п. 2.10 Правил форума
korelija вне форума   Ответить с цитированием