Показать сообщение отдельно
Старый 13.03.2017, 09:36   #33
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.02.2010
Сообщений: 327
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 118 раз(а) в 89 сообщениях
По умолчанию

Добрий день шановні!
Отже і я добрався до цієї теми і виникли в мене питання.
Чи можу я укласти із директором департаменту, начальником відділу - письмові трудові договори? Контракти - ні, тему прочитав.
Чи можу встановити більший розмір посадового окладу (більший ніж передбачено "вилкою" для цих посад) у разі укладання письмових трудових договорів із вищеназваними посадами?

Дякую.

Одразу висловлю свою думку з цього приводу.
21 стаття - Трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. - тобто за угодою сторін можуть бути визначені інші умови оплати праці, що не порушують чинне законодавсто та КД.

24. стаття - Трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов’язковим: у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі;
Відповідні керівники підрозділів при переході до нової структури висловлять бажання укласти письмові трудові договори.

Договір буде укладено на невизначений термін.

Последний раз редактировалось Fisher_and; 13.03.2017 в 09:56.
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием