Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 12:37   #8
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
"Начебто" в таких питаннях не буває. Людина або працює, або не працює.
Перебування у відпустці по догляду за дитиною - це не звільнення, це така ж відпустка, як і всі інші відпустки - щорічна, без збереження з/п, учбова і т.д.
Тобто вона буде працювати один день на тиждень, в неділю, 8 годин? Тоді чому ми взагалі говоримо про ГРРЧ?
І чому ви вирішили, що для того, щоб встановити ГРРЧ, людину необхідно переводити на іншу посаду?
Чим далі, тим більше запитань.
Перший абзац я не зовсім розумію. Тобто я не розумію, в чому проблема. В попередженні? В моєму випадку взагалі попередження не потрібне. Посаду щойно ввели, і товаришці вона відразу ж підійшла.
Працювати буде один день в тиждень - який обирає сама - хоче - в пятницю, хоче - в вівторок, а хоче - і по кусочечкам кожен день. Ключове словосполучення - вісім годин. Хоче - там, хоче - сям. Тому графік гнучкий. Вибачте, некорректно було вжите слово "неділя".
переводити треба, як мені здається, бо вона прийшла з декрету. Мінімальна - це одна сорокова її колишньої зарплати. Що можна вважати деяким погіршенням. В повідомлення за дві неділі заднім числом я не люблю гратися. Я люблю гратися в нові посади. Так простіше, і в накази не треба залазити, і бумажок, як мені здається, меньше. І посада в неї при даній кількості народу смішна була
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Про який саме стаж ми зараз говоримо? Ви знаєте, що їх багато?
Страховий стаж для лікарняного, наприклад, залежить від суми сплаченого єдиного соціального внеску, а не відпрацьованого часу.
А от для стажу, що дає право на відпустку за особливий характер праці - має значення тривалість роботи протягом дня.
Ви не шукаєте легких відповідей )
Другий варіант можна, мабуть, відкидати - заступник директора не вважається таким, що має характер праці, який надає йому право на на якісь особливі відпустки.
Про лікарняний - це добре. Буде отримувать гарні манюні лікарняні.
Але мене цікавив стаж для пенсійного фонду, для пенсії, тобто


Так як з моїм варантом, він зовсім не законний чи так сяк ?
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием