Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 12:22   #7
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Вона, в принципі, вже працює на підприємстві. Начебто. Тільки вийшла з декрету. Але, мені здається, якщо схема дій така, як я написала, попереджувати нікого не треба
"Начебто" в таких питаннях не буває. Людина або працює, або не працює.
Перебування у відпустці по догляду за дитиною - це не звільнення, це така ж відпустка, як і всі інші відпустки - щорічна, без збереження з/п, учбова і т.д.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
8 годин в неділю - коли буде потрібно.
Тобто вона буде працювати один день на тиждень, в неділю, 8 годин? Тоді чому ми взагалі говоримо про ГРРЧ?

І чому ви вирішили, що для того, щоб встановити ГРРЧ, людину необхідно переводити на іншу посаду?

Чим далі, тим більше запитань.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
До речі, мені чисто цікаво, а може людина працювати, ну, скажімо, пять хвилин на місяць, отримувати на руки в місяць, скажімо, дві мінімальні зп і вважатися такою, що пропрацювала цей місяць у повному обсязі, тобто маючи стаж - один місяць?
Про який саме стаж ми зараз говоримо? Ви знаєте, що їх багато?

Страховий стаж для лікарняного, наприклад, залежить від суми сплаченого єдиного соціального внеску, а не відпрацьованого часу.

А от для стажу, що дає право на відпустку за особливий характер праці - має значення тривалість роботи протягом дня.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Mardge за это полезное сообщение:
Gabrielle (23.05.2012)