Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 12:14   #6
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Ви спочатку опишіть, що саме розумієте ви і ваша працівниця під гнучким режимом робочого часу.
Який графік роботи пропонуєте?
Чи передбачена така можливість колективним договором?
8 годин в неділю - коли буде потрібно.

Не передбачена. Можна зібратися представникам трудового колективу і на зборах запротоколИТИ можливість введення гнучкого робочого часу.

Тоді, мабуть, треба дотати ще один пункт -

Збори представників трудового колективу, затвердження можливості застосування гррч для покращення психологічного клімату у колективі.

Наказ на зміну штатного розпису - додаємо нову штатну одиницю - скажімо, заступник директора по.. Штатна одиниця передбачає одну п.яту ставки (що становить мінімальну з.п.), і гнучкий графік.

Вона пише вищевказану заяву, на 8 годин в неділю, з переведенням вказану посаду заступника директора.

Директор пише наказ на переведення.

Директор пише наказ на зміну в штатному про видалення попередньої її посади із штатного.
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Тут написано про попередження працівників, що вже працюють на підприємстві з іншим режимом роботи, яким буде встановлено ГРРЧ.
Вона, в принципі, вже працює на підприємстві. Начебто. Тільки вийшла з декрету. Але, мені здається, якщо схема дій така, як я написала, попереджувати нікого не треба

А взагалі, як на мене, то документ у наших законодавців якийсь абстрактний вийшов

До речі, мені чисто цікаво, а може людина працювати, ну, скажімо, пять хвилин на місяць, отримувати на руки в місяць, скажімо, дві мінімальні зп і вважатися такою, що пропрацювала цей місяць у повному обсязі, тобто маючи стаж - один місяць?
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием