Показать сообщение отдельно
Старый 22.05.2012, 15:32   #3
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата з рекомендованого документу: "встановлену відповідно до законодавства кількість робочих годин в обліковому періоді, який прийнято для підсумованого обліку робочого часу (тиждень, місяць, квартал, рік тощо). " - скільки це у даному випадку? 8 год. в неділю - це встановлена відповідно до законодавства кількість, чи ні?
Цитата з рекомендованого документу: " Організація праці працівників в умовах ГРРЧ передбачає три складові робочого часу, на які може поділятися робочий день" ... "Може поділятись..." а може і не поділятись?
І взагалі. Це ж тільки рекомендації. Чітких правил щодо ГРРЧ, що протирічили б моєму варіанту немає?
Не хотілося б у даному варіанті встановлювати фіксований час.
Крім того, Не зрозумілим мені видався пункт про введення ГРРЧ. Його може ініціювати начальник - з цим все зрозуміло, але він повинен попереджати за місяць... Ееее... кого попереджати, якщо посада тільки вводиться? Ну теоретично? Це стосується всього одного працівника, який якраз і буде проситися на цю посаду, знаючи про всі умови.
І якось там туманно про фіксацію перебування на робочому місці... Яку систему хочу, таку і придумую? Так, щоб без карток - хи хи - занувати папірець "таблиця перебування громадянки Н. на робочому місці" - таке можна заснувати?
Підприємство - 7 робітників

Але, можливо хтось все ж таки зможе оцінити правомірність дій мого варіанту? (попередній пост)

Последний раз редактировалось Gabrielle; 22.05.2012 в 16:38.
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием