Показать сообщение отдельно
Старый 26.01.2012, 16:19   #88
Oliyka
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Oliyka
 
Регистрация: 16.02.2011
Сообщений: 26
Вы сказали Спасибо: 36
Поблагодарили 9 раз(а) в 5 сообщениях
По умолчанию

Колеги, підкажіть, що робити. Склалась неоднозначна ситуація щодо заповнення трудової книги.
Влаштувалась до нас працівниця на роботу(на посаду начальника логістики). Так як переговори з нею вів особисто директор компанії, чомусь(не знаю чому) вона дала свою трудову книгу йому, а він її загубив...Після того, як перерили все підприємство - трудова не знайшлася. Тоді працівниця купила нову трудову і вирішила зафіксувати в ній відомості з попередніх двох робіт. Перша компанія занесла запис і поставила печатку. На другій же менеджер по персоналу занесла запис і пішла до начальника кадрів поставити печать, а та їй каже: "А я не буду ставити печатку, маю право, бо трудова не в нас загублена, а працівницею". В результаті працівниця принесла трудову із записом з останнього місця роботи без печатки. Запис про нашу компанію відсутній. Кілька днів назад передали мені кадрове(менеджер, який ним займався звільнився, а так як це дочірня компанія власника, ситуацією я до сьогоднішнього дня не володіла).
Підкажіть, будь-ласка, як правильно мені зробити запис в трудову працівниці про нашу компанію при тому, що працює вона вже три місяці, а останній запис про попередню роботу без печатки.
Дякую за допомогу, старалась дотошно все описати, так що вибачайте.
__________________
...і в житті як на полі мінному...
Oliyka вне форума   Ответить с цитированием