Показать сообщение отдельно
Старый 03.12.2019, 11:11   #1173
olddem
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 24.01.2017
Сообщений: 64
Вы сказали Спасибо: 14
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
1. Він повинен заявити на зборах правління про те, що він просить увільнити його від виконання обов'язків голови правління за станом здоров'я і написати відповідну заяву.
2. З цього часу він повинен припинити підписувати будь-які документи і передати справи.
відповідно зо чинного Законодавства (Закон про ОСББ) до копетенціі Правління не входить звільнення найманих працівників. Це виключна компетенція загальних зборів. Тільки загальні збори можуть відкликати Голову правління з посади. У мене є знайомий, який випадково став Головою правління 400-т квртирного будинку. У Держреєстрі він взагалі записаний як: тимчасово виконуючий обовязки керівника. Він навіть не власник квартири. Він поняття не має, як він став Головою. І вже три роки намагається якось звільнитися. Ясна річ, що провести загальні збори 400-т власників майже не реально. У результаті, він не може звільнитися. Зара пробує через суд довести, що то не його підпис стоїть на Протоколі рішення правління про обрання його Головою. Він взагалі випадково дізнався, що він Голова правління. Фантастіка? Ні, реальність.

Цитата:
Ну то і що, що він записаний у держрєестрі? Він складає повноваження і нехай вносять зміни, то не його проблема.
як я згадував вище, скласти повноваження він може тільки тоді, коли за це проголосують загальні збори. Правління такі питання не вирішує. А загальні збори за це не голосують.
Зустрічне питання. Якщо у ОСББ зірвався ліфт та загинули люди, кого будуть притягати за службову недбалість?

Цитата:
А що стосується "вимушений поки що приймати участь у господарській діялності" - по перше, він нікому нічого не винен, а по друге - він не може нести відповідальність за те, чого не робив і чого не підписував.
тут ви праві знову на 100%. Звісно, посада Голови правління та підписана посадова інструкція вимагають від нього певних дій, доки він офіційно на посаді. Ясна річ, він може просто "забити болт", "покласти великий і товстий" сказати "горіть ви синім полумям" та взагалі не зявлятися на роботі. Ясна річ в свої 75 він почне отримувати догани за прогули, про нього будть розпускати плітки і таке інше. А він же живе у цьому будинку. Йому прийдеться усім розказувати, як його гноблять і т.п., що він хоче піти, а йому не дають. То всьо можна. Але для нього ота вся возня, скажімо так.... він не молодий вже. Але це лірика.
В принципі, для себе я вже усі відповіді отримав, йому передав. Хай думає. Доречі, за станом здоровя - ось це мені сподобалося. Хай спробує.
Всім дяка.

Цитата:
Я перший раз в житті зустрічаюсь з такою проблемою, коли правління гнобить Голову, а не навпаки
я теж.
olddem вне форума   Ответить с цитированием