Показать сообщение отдельно
Старый 08.04.2009, 11:58   #21
Aniramka
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.03.2009
Сообщений: 16
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 10 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Здравствуйте все, кто откликнулся на мой вопрос. Всем боьшое спасибо. Но я не могу понять при чем здесь Ст. 38. Вот я нашла правила увольнения по п.6 ст. 36. " Частиною третьої статті 32 КЗпП на власника покладені обов'язки попередити працівника за два місяці про наступні зміни в організації виробництва і праці, а також зміну істотних умов праці працівника.

При зміні істотних умов праці власник повинен дотримуватися такого порядку. Правовим документом про таку зміну повинен бути наказ про зміну істотних умов праці у зв'язку зі змінами в організації виробництва і праці (додаток 1).

Працівники, істотні умови праці яких у зв'язку зі змінами в організації виробництва і праці підлягають зміні, персонально попереджуються про дату таких змін (не пізніше ніж за два місяці до змін).

Попередження – це письмова пропозиція працівникові продовжити роботу після того, як власник з дотриманням установленого двомісячного строку змінить істотні умови праці (додаток 2). Працівник може прийняти цю пропозицію та продовжувати роботу при змінених істотних умовах праці, але може й відмовитися від продовження роботи у зв'язку зі змінами істотних умов праці з наслідками, що випливають. Двомісячний строк передбачено для того, щоб працівник міг знайти собі іншу роботу, якщо його не влаштовує зміна істотних умов праці.

Служба кадрів ознайомлює відповідних працівників під підпис про наступні зміни істотних умов праці.

Протягом двох місяців від усіх відповідних працівників доцільно одержати письмову заяву про згоду продовжувати роботу після зміни істотних умов праці або про їхню відмову працювати в нових умовах. При цьому працівник має право будь-коли змінити своє рішення.

Безпосередньо перед початком робіт при змінених істотних умовах праці доцільно видати наказ, у якому визначити для кожного працівника нові істотні умови праці, а також ознайомити працівників з новими інструкціями та іншими документами, що визначають умови проведення робіт, якщо вони потрібні. " У меня приказ біл об изменении условий труда и он с ним ознакомился и подписал. Но от него заявленея не было о согласии работать с измененными условиями. И также он же имеет право изменить свое решение на протяжении 2 месяцев. Вот он и изменил. А что касательно вопросов почему везде не его подпись - подразделение в Харькове, и директор того подразделения выдала трудовую под подпись другого человека, так как уволеный попросил забрать эти документы (я знаю что это нарушение..но я говорила директору что подпись должна быть уволеного, она проигнорировала - вот все теперь и выявилось. А сотрудник не очень уж хороший человек и работник был) Ну вообщеи по все видимости прийдется его вуолить по п.6ст. 36. И еще вопросик ему выплатить компенсацию в размере 2-х мин з.п - это две его зюп по ставке или минимальные з.п по 605 грн до 01.04.09. Спасибо

Працівники, що відмовилися продовжувати роботу у зв'язку зі змінами істотних умов праці, підлягають звільненню на підставі пункту 6 статті 36 КЗпП (додаток 3). До трудової книжки працівника вноситься відповідний запис (додаток 4).
Aniramka вне форума   Ответить с цитированием