Показать сообщение отдельно
Старый 26.04.2011, 20:25   #42
Anre
Эксперт HR-Лиги
 
Регистрация: 17.11.2010
Сообщений: 526
Вы сказали Спасибо: 273
Поблагодарили 363 раз(а) в 247 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от САША К. Посмотреть сообщение
Ті хто погоджують кажуть що розробити таке неважко... все написано у постановах які я перерахував вище, та за пораду дякую буду мати на увазі.
На рахунок того що "заказати роботу" то напевно бюджету нехватить, та і самому хотілось розвиватись як інженеру розробнику..
На рахунок тих хто розробляє скиньте хоть координати їх можливо вони підкажуть щось корисне. Всетаки Ваш сайт (чи форум) я так розумію створений для допомоги всякім) Інженерам чи ні??
1)так це дійсно "неважко", алгоритм такий:
1.розробляєте ПЛАС
2.віддаєте на експертизу в ЕТЦ(платите кошти)
3.ЕТЦ повертає із зауваженнями
4. після виправлення зауважень виконуєте п.2
і так по колу поки не отримаєте позитивний висновок (думаю одного року Вам хватить)
така сама ситуація із СЕС і МНС (платите за послуги)

в залежності від рівня аварії можливо потрібно погодити з органами (головою) цивільного захисту місцевих органів влади та начальником управління охорони здоров'я,
а вже після
погоджуєте у начальника управління держгірпромнагляду, при умові, якщо термін дії позитивного висновку ЕТЦ не закінчився.
коли все це пройдете і підрахуєте "бюджет" - на 5 років можете(можливо) віддихати від пласу (перевірки контролюючими органами навчань, тренувань і т.д. по пласу).
2) і бажаю Вам "розвиватись як інженеру розробнику"
3) "на деревню дедушке" ?
4) я відповім тільки за себе: на цьому форумі я спілкуюсь з однодумцями на цікаві нам теми, ділимось досвідом і таке інше.
якщо є бажання, то допомагаю людині, яка дійсно цього потребує.
допомагати Вам я не зобов'язаний, і ви помиляєтесь в тому, що я, як учасник цього форуму, повинен це робити.
спочатку навчіться спілкуватись, в зауваженні Mardge Вам все розписано.
Розвивайтесь.
Anre вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Anre за это полезное сообщение:
Mardge (11.08.2011), Svarg (13.04.2012), Чертовка (24.10.2011)