Показать сообщение отдельно
Старый 09.04.2020, 11:13   #172
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Юрій Шепетюк Посмотреть сообщение
До працівниці ззакордону приїжджає родич (чоловік), з яким вони разом проживають. Відповідно самоізолюватися один від другого вони не зможуть
Ну я б не був би таким категоричним:
Цитата:
У Тернополі дружина відмовилася пускати додому свого чоловіка, який повернувся з-за кордону, повідомляють у поліції Тернопільщини.
Як розповідають правоохоронці, чоловік приїхав із заробітків у Польщі і збирався самоізолюватися вдома. Проте додому так і не потрапив.
Він заночував на вулиці, а наступного дня звернувся до поліції. Ті направили чоловіка в один із медичних закладів, де він тепер і проходить самоізоляцію.
Він буде там упродовж наступних двох тижнів.джерело
Ще про одного я читав, що чоловік повернувся із за кордону та самоізолювався в гаражі, аби не ставити під загрозу життя і здоров'я своїх близьких.
Цитата:
У Рівненській області чоловік, який нещодавно повернувся з-за кордону, самоізолювався з лісі, щоб не заразити інших людей. Про це повідомляє пресслужба Гощанської селищної ради.
"Олег Сачук працює водієм-експедитором. Однією з його останніх поїздок була саме Італія. Олег знав про те, що карантину не уникнути, тому вирішив самоізолюватись - залишитись в селі біля р. Горинь", - зазначили у пресцентрі.
Як з'ясувалося, вдома разом з Олегом проживають його дружина та діти. Тому чоловік у такий спосіб вирішив убезпечити не лише себе, але й сім'ю та інших людей, які могли б контактувати з ним. джерело
Так що, як бачите, зможуть самоізолюватися, якщо захочуть
Цитата:
Сообщение от Юрій Шепетюк Посмотреть сообщение
Чи обов'язково відправляти у її відпустку/простій на 14 днів?
А вам, вашим співробітникам і іх родинам буде спокійніше і більш радісно на душі, якщо ця працівниця буде на роботу кожного дня ходити?!
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение: