Показать сообщение отдельно
Старый 08.08.2013, 14:53   #337
MoJu
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.08.2013
Сообщений: 6
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

Зрозуміло Дякую! Але для логічного завершення теми, хотіла б уточнити:
- якщо робити внутрішнє сумісництво (за основною посадою менеджера з персоналу і за посадою за сумісництвом - бухгалтера по з/п) - юридично не пов’язані між собою, оскільки за кожною посадою окремо визначається порядок оплати праці, тривалість робочого часу, відпустки і т.д. Нюанс, який виникає в даній ситуації, що робота повинна виконуватися у вільний від основної роботи час. Не може перевищувати 4 год. на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу. У такому випадку повинен видатися наказ про прийняття мене як працівника на роботу за сумісництвом, відображається в табелі обліку робочого часу

- якщо суміщення посад - то головною передумовою є наявність вакансії суміщуваної посади в штатному розписі, робота здійснюється впродовж встановленої законодавством тривалості робочого дня. Доплата здійснюється у відсотках до ставки за основним місцем роботи без запису в трудову книжку. Видається лише наказ про допущення до роботи за суміщенням посад, а також не відображається в табелі обліку робочого часу.
Я вірно розрізняю? А ще, наскільки я розумію, це вже залежить від керівника, мені лише потрібно привести йому факти і аргументи

Последний раз редактировалось MoJu; 08.08.2013 в 16:31.
MoJu вне форума   Ответить с цитированием