Показать сообщение отдельно
Старый 05.12.2007, 16:17   #15
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от HRizantema
Тимчасове переведення в трудову не заноситься... Тимчасове переведення - переведення працівника на іншу роботу на строк до одного місяця.... вірно? але, якщо це стосується пільговика?.... випливає необхідність занесення в трудову такого переводу. І ще - законом не обмежено кількість таких тимчасових переводів протягом року!!! ... А тим більше загальну тривалість таких переводів в році.
Шановний!
Ви хоч читаєте те, про що я пишу?
До чого тут трудова книжка?
Підтвердженням пільгового стажу слугує спеціальна довідка!!!!!!!

Ви сьогодні напереводите людей, а довідку цю їм буде оформлювати через декілька років, скоріше за все вже зовсім інша людина!
Ви впевнені, що вона, маючи на руках накази, табелі обліку робочого часу, платіжні відомості і таке інше, в яких зазначена інформація про зовсім іншу роботу, захоче написати і підтвердити своїм підписом, що особа працювала повний робочий день на атестованому робочсму місці?

І взагалі, що ми обговорюємо? Правильний закон, чи ні? Це треба обговорювати не тут, а у Верховній Раді. Або пишіть листи із своєю аргументіцією в Мінпраці і ПФУ: нехай вони допоможуть вам змінити законодавство.

Якщо ж ви намагаєтеся доказати мені доцільність ваших дій - то не треба. Робіть, як знаєте. Ви запитали, можна - чи ні. Я відповіла і навела аргументи. Брати іх до уваги, чи ні - це ваша справа і справа вашого керівництва.

Все. Крапка.
esar вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо esar за это полезное сообщение:
Mardge (28.09.2011)