Показать сообщение отдельно
Старый 21.11.2008, 14:57   #4
dvs57
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dvs57
 
Регистрация: 28.05.2008
Адрес: Луганск
Сообщений: 340
Вы сказали Спасибо: 72
Поблагодарили 157 раз(а) в 62 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от konditer
"Т.е. ответственный за проведение водитель или контролер"
Не зовсім так. Прочитайте речення ще раз, і зверніть увагу, що там стоїть сполучник "чи"":
Цитата:
Якщо перевізник використовує не більше 15 КТЗ (у меня как раз 15) і має власну технічну базу (нет такой базы, просто место для стоянки), він перевіряє тех. стан цих КТЗ особисто за умови наявності кваліфікації чи: вповноважує відповідальну особу - водія або контролера, які можуть виконувати перевірку.
Я розумію це положення так: відповідальним за перевірку технічного стану автотранспорту призначяається в першу чергу автомеханік, а якщо такого нема по штату - тоді вже водій чи контролер.
В наказі пишіть конкретне прізвище, не помилитесь. Наказ обов'язково доведіть під розпис, щоб можна було потім з відповідального спросити...
Щодо відповідального за БДД - керуйтесь Типовим положенням про Систему управління безпекою руху на автомобільному транспорті (наказ Мінтрансу 12.11.2003 № 877).
Цитата:
3.9. Автотранспортні підприємства з чисельністю водіїв до 50 чоловік повинні мати одного фахівця з безпеки дорожнього руху (можливо за сумісництвом), від 51 до 250 чоловік*— одного фахівця, від 251 до 500 чоловік*— двох фахівців, від 501 до 1000*— трьох фахівців.
В автотранспортних підприємствах з чисельністю водіїв понад 500 чоловік створюється служба безпеки дорожнього руху.
______
PS У мене проблеми з комп, тому не можу оперативно...
__________________
З повагою, Віктор Семенович
dvs57 вне форума   Ответить с цитированием