Показать сообщение отдельно
Старый 07.11.2010, 11:26   #116
KLarisa
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.10.2008
Сообщений: 59
Вы сказали Спасибо: 74
Поблагодарили 27 раз(а) в 8 сообщениях
Печаль вагітна на декретному місці

Доброго дня, колеги!Потрібна допомога ВЕТЕРАНІВ.
На час навчання в ВНЗ на магістратурі "основної" працівниці прийнята Ванькова за строковим трудовим договором.В наказі зазначено, що вона призначається на посаду на час навчання на магістратурі основного працівника.
Але на час, коли повертається основна працівниця, Ванькова надає медичну довідку про вагітність.Відповідно до ст.184 КЗпП України звільнити вагітну не можу і перевожу на тимчасово вакантну посаду працівниці Лях, яка перебуває в відпустці по вагітності та пологам.В наказі зазначено, що Ванькова переведена на посаду на час відпустки по вагітності та пологам Лях до дня фактичного виходу її на роботу.АЛЕ!Перебуваючи на цій посаді за строковим трудовим договором, сама Ванькова іде в відпустку по вагітності та пологам...Що тепер робити із строковим працівником?
Мої дії:
1.Все одно за лікарняним по вагітності та пологам Ванькової оформляю відпустку по вагітності та пологам. В лікарняному на зворотній стороні вказую, що робота тимчасова?(там є постійна, тимчасова, сезонна)?
2.Чому соцстах наполягає, що буде оплачувати лікарняний по вагітності та пологам тільки в межах тимчасового строкового договору?
3.Тоді...Лях продовжує відпустку по догляду за дитиною до 3 років.Що робити з Ваньковою, яка перебуває в відпусці по вагітності та пологам?Звільнити за п.2.ст.36 КЗпП України не можу? А за заявою при народженні дитини Ваньковій можу оформлювати відпустку по догляду за дитиною до 3 років?
4.Коли я зможу і за якою статею звільнити Ванькову?
Дякую за увагу.ДОПОМОЖІТЬ, будь ласка
KLarisa вне форума   Ответить с цитированием