Показать сообщение отдельно
Старый 12.01.2010, 14:59   #3
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,188
Вы сказали Спасибо: 2,626
Поблагодарили 2,668 раз(а) в 1,194 сообщениях
По умолчанию

ст. 36 КЗППУ читали?
Цитата:
У разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників (пункт 1 частини першої статті 40).
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием