Показать сообщение отдельно
Старый 03.12.2019, 11:45   #1177
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
а ось це, якраз прописано у законодавстві. зміна голови правління відбувається шляхом перевиборів
Так я про це вам і кажу - після написання ним заяви про неможливість продовжувати івиконання обов'язків Голови, мають відбутися перевибори, на яких буде обраний інший Голова.
Голова повинен написати письмовузаяву, у якій повідомити співвласників та членів правління ОСББ про те, що він не може продовжувати виконувати свої обов'язки за станом здоров'я і просить тимчасово, до обрання нового Голови, виконання обов’язків Голови правління покласти на членів правління.
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
...процедура звільнення Голови правління, також не прописана у законі про ОСББ. Як його обирають - прописано, а як він може звільнитися - ні.
Як його обирають, так і переобирають - у тому ж самом упорядку - розглянули питання про переобрання Голови і проголосували за нового.
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
Тому юристи пропонують прописати цю процедуру у Статуті ОСББ
Правильно пропонують. І про зарплату Голови - також потрібно прописати, щон не було більше з уього приводу жодних питань.
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
А якщо процедура звільнення Голови правління не прописана у Статуті (а в нашому випадку саме так і є) то як я казав вище, законодавство каже, що є два закони, яким одночасно підпорядковується Голова ОСББ: закон про ОСББ та КЗпП. Як я розумію, згадані закони мають однакову силу по відношенню до посади Голова правління
Неправильно ви розумієте - оскільки Голова не перебуває ні з ким у трудових відносинах, то КЗпП до нього не має ніякого відношення.

Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
...закон про ОСББ взагалі не передбачає процедури звільнення з посади. І виходить так, що загальні збори обирають Правління, Правління із свого складу обирає Голову правління, а звільнити його можуть тільки загальні збори, оскільки згідно з законом про ОСББ, вищим органом управління в ОСББ є загальні збори, а до компетенціі Правління відкликання (звільнення) Голови правління не входить і це законодавчо затверджено.
Закон про ОСББ взагалі то "...визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об'єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов'язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку".
А процедура звільнення з посади повинна бути прописана в Статуті.
Якщо не прописали - не біда, на загальних зборах потрібно підняти це питання і внести зміни до Статуту.

І взагалі я пропоную вже припинити обговорення цієї теми, тому що у мене складається таке враження, що ця проблема більш турбує вас, аніж цього пенсіонера. І усі деталі цієї справи, я певен, вам невідомі - то він працює рік без зарплати, то, виявляється, йому платили - "в нього мінімалка була".
То не було посади в ШР, то є - "зараз він працює офіційно, як посадовець. Є посада, є штатний розпис, є бюджет, є зарплатня"...
І що б ви йому не радили, він навряд чи буде прислухатися до ваших порад, тому що у нього є своє бачення, а силоміць змусити когось бути мудрим і щасливим ви не зможете, як не старайтеся.

А ще тому, що усе це мені починає нагадувати ситуацію, коли чоловік бажає розлучитися з дружиною, але заяву про розлучення писати не хоче і шукає якісь інші шляхи, як це зробити
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 4 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
eloissa (03.12.2019), olddem (03.12.2019), Алексей.ЛТ (05.12.2019), Мотя (03.12.2019)