Показать сообщение отдельно
Старый 30.09.2010, 11:11   #42
Ann Ishunina
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 16.12.2009
Сообщений: 13
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 6 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Доброго дня шановні колеги підскажіть будь-ласка відповідь на запитання, або ж шлях де її можна знайти. В разі якщо закінчується строк строкового трудового договору, який ми оформлюємо з працівником В, який виконує обов`язки тимчасово відсутнього працівника А, який знаходиться у відпустці в зв`язку з вагітністю та пологами, нам обов`язково необхідно зробити по закінченні даного строкового трудового договору наказ на звільнення працівника В, в зв`язку з закінченням строку дії договору чи можна буде наказом пролонгувати трудовий договір, який був укладений на період відпустки у зв`язку з вагітністю та пологами на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Можливо я занадто щось намудрувала, але мене дуже цікавить питання чи обов`язково звільняти працівника В, який перебувуає на посаді працівника А по закінченні одного строкового трудового договору для укладення іншого строкового трудового договору з цим же таки працівником В, чи достатнього наказу про продовження строку дії першого строкового трудового договору.
В разі, якщо необхідно здійснити звільнення, як правильно вирахувати період за який надається щорічна основна відпустка.
Буду дуже вдячна за допомогу, оскільки практики в даних питаннях не маю, такий вид відпустки оформляю вперше.
Ann Ishunina вне форума   Ответить с цитированием