Показать сообщение отдельно
Старый 15.02.2023, 19:05   #188
Лолла
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 26.09.2021
Сообщений: 31
Вы сказали Спасибо: 24
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

"Скоріше це - повна зневага до законів...Мені здається, що я розумію, чому бухгалтер на такому релаксі))) У вас на підприємстві ЗП офіційна на 100%?"

- підстав для релаксу немає жодних, я б і не сказала що там є той релакс...
Чому?))
Та думаю, що людина не знає які саме наслідки чекають її при виявленні таких порушень. Або вважає такі наслідки для себе прийнятними. Як варіант, наприклад, - вважає що відповідальність несе лише керівник підприємства, не вона особисто.

І саме тому я цікавлюся про наслідки.

Бо те що відомо мені, а саме:
"Недотримання строків розрахунку при звільненні працівника є підставою для застосування до юридичних та фізичних осіб – підприємців, які використовують найману працю, фінансових санкцій, передбачених абзацом восьмим частини другої статті 265 КЗпП України, у розмірі мінімальної заробітної плати (6700 грн.).Також, за порушення вимог статті 116 КЗпП України встановлена адміністративна відповідальність, яка визначена ч.1 ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян." можуть не вважатися нею значними наслідками.


Бухгалтер на моїй попередній роботі говорила так до своїх підлеглих: дівчатка, коли до нас прийде перевірка ми повинні дозволити їм знайти кілька помилок на поверхні, аби вони змогли виписати штрафи і не копати у глиб))) Так що хто його знає...що там в голові у людини.


Стосовно звільнення в вихідний день - чи може бути так, що заява була прийнята з тієї причини, що працівник перед цим знаходився у відпустці без зб. ЗП?
Лолла вне форума   Ответить с цитированием