Показать сообщение отдельно
Старый 16.11.2018, 15:46   #2
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Didur Посмотреть сообщение
1) чи зараховується в пенсійний стаж період поки я перебуваю у такій відпустці і в трудових відносинах з підприємством?
Зараховується.
Читаємо Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”:
Цитата:
3-1. До страхового стажу для визначення права на призначення пенсії згідно із статтею 26 цього Закону включаються періоди:
4) перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року до часу запровадження сплати страхових внесків (єдиного внеску) за жінок, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Цитата:
Сообщение от Didur Посмотреть сообщение
2) якщо я звільняюсь за угодою сторін, то я маю офіційно вийти з відпустки і в цей же день звільнитись чи на наступний?
Можете вийти і звільнитися в цей же день, а можете в наступний, а можете через тиждень - взалежності від того, як домовитесь. Власник видасть наказ про припинення відпустки і про звільнення в той день, про якийц домовитесь - це ж звільнення за взаємною угодою сторін.
Цитата:
Сообщение от Didur Посмотреть сообщение
3) у випадку звільнення з ціього підприємства за угодою сторін (але нікуди не працевлаштовуюсь, сиджу дома) чи буде продовжуватись йти стаж пенсійний і чи переривається відпустка по догля за дитиною у цьому випадку?
Звісно, що преривається! Ви ж самі просите вас звільнити, а не перебуваючи з роботодавцем в трудових відносинах ви не можете перебувати у відпустці.
Andry вне форума   Ответить с цитированием