Показать сообщение отдельно
Старый 02.12.2019, 12:20   #1161
olddem
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 24.01.2017
Сообщений: 64
Вы сказали Спасибо: 14
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мотя Посмотреть сообщение
Я уверена, что у вашего знакомого есть все: руки, ноги, голова, даже, комп и интернет.
Быть может, пусть, человек сам задает вопросы и сам читает ответы на свои вопросы и сам трактует эти ответы, как и законы?
але є одне але. знайомий 45го року народження. і як я казав, з інетом на ви і пошепки.

Цитата:
Вы - повернете законы в свою пользу, а Ваш знакомый - повернет так, как сам повернет, а не как Вы!
Или Вы хотите навязать своему знакомому Вашу точку зрения?
коли мова про мене особисто, я додержуюся своєї точки зору, яка, доречі, лежить у правовому полі. попередня наша дискусія, стосовно того, що замісь брати на роботу по ТД, ми оформилися, як ФОП 3ї групи, які орендують площу для ведення своєї господарської діяльності, аж ніяк не суперечить чинному Законодавству України і жодним разом його не порушує. Якщо ЗУ дозволяє так робити, чому я не маю цим користатися?
Щодо знайомого, він питає, я для нього шукаю інфу. З чого Ви взяли, що я маю йому навязувати свою точку зору. Є ЗУ, хай сам робить висновки. Проблема ж не в тому, як я трактую законодавство, а в тому, що ситуація дуже цікава. Начеб-то керівник в ОСББ, начебто зареєстрований у держреєстрі, начебто ПРАЦЮЄ, але враховуючи діюче Законодавство, всі діі правління законні і людина без зарплатні залишилася. Що каже ЗУ про це? Не може людина працювати безоплатно, заборонене це? А виявляється, що в данному випадку може?

Цитата:
Но мне кажется, что Ваш знакомый не в яслях, где дети следуют каждому слову воспитателя в силу своей неразумности, а взрослый человек, который должен сам думать и сам размышлять, а не жить Вашими размышлениями!
я там вище написав, що не збираюся літній людині щось пояснювати і трактувати ЗУ, оскільки це мене особисто не стосується.
olddem вне форума   Ответить с цитированием