Показать сообщение отдельно
Старый 20.03.2009, 12:35   #146
Tety
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для Tety
 
Регистрация: 02.11.2006
Адрес: Львів
Сообщений: 129
Вы сказали Спасибо: 38
Поблагодарили 24 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
дело только в большом обьеме работ.... т.к. предприятие не маленькое... завод... приносят зявл с опоздниями.. такая перекалашмачка начнется..
Розумію що велике підприємство, але тоді ж і штат кадровиків не з 1 людини складається. + ЯК ви НУМЕРУЄТЕ накази коли "заднім числом" їх видаєте???. А хаос породжує ще більший хаос і невідомо чим останній може завершитись.
Моя позиція проста - поговорити з начальством щоб заручитись їх підтримкою і пояснити як ПРАВИЛЬНО має вестись документація (тут же бажано - що за це грозить в грошовому еквіваленті під час життєвих ситуацій). Далі методом батога ввести терміни подання заяв і написання наказів (як для працівників так і для кадровиків) + ознайомлення з наказом
Одну вже ситуацію запропоновано
Цитата:
А ведь были случаи, когда заявление подписано, пока вернулось в кадры, оформили приказ, понесли директору на подпись, а у него плохое настроение - ему Петров руку не подал (к примеру), и директор не стал подписывать приказ Петрову на отпуск, сказал: пригласите ко мне Петрова, я его буду воспитывать, а потом посмотрим, подпишу я приказ или нет. А Петрова уже нет на работе. Вопрос директора (вполне справедливый): на каком основании Петрова нет? Ответ: так он в отпуске. Директор: а я разве подписал приказ на его отпуск? И такое бывает.
Ще ситуація - заяву працівник написав про відпустку, наказу не побачив і працював весь місяць - а потім приходить і вимагає не відпускні а з/п +премію.
інший випадок - заяву написав, наказу нема але відпочиває, з трапляється ДТП в робочий час - тут виробничою травмою пахне і свіма неприємними наслідками
можна ще - написав працівник заяву на 2 дні, а пішов на 5. А на про всяк випадок (щоб підстрахуватись а раптом "вилізе" різниця днів) тримав в столі заяву на 5 днів .
Багато страшилок можна придумати чи знайти в реальному житті. Тому повторюсь - хаос породжує ще більший хаос і невідомо чим останній може завершитись.
Не буду наголошувати що така робота щодо видання наказів неприпустима для кваліфікованого спеціаліста.
І Ви тільки не ображайтесь, але хаос в роботі кадровика це - або його нефаховість, - або відсутність мотивації - або погано розподілені обов"язки та час - або невміння кадровика поставити перед керівництвом і вибудувати для себе критерії фахово виконаної роботи а потім підтримувати їх, - або погана координація роботи з іншими відділами, - або і т.д.
Але це вже тема для цілісного огляду роботи у фірмі, її культури, відносин
Tety вне форума   Ответить с цитированием