Показать сообщение отдельно
Старый 07.12.2023, 11:28   #495
korelija
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для korelija
 
Регистрация: 13.07.2007
Сообщений: 363
Вы сказали Спасибо: 167
Поблагодарили 101 раз(а) в 46 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня. Можливо хтось змилується та підкаже мені.
Власники підприємства (іноземці) запровадили у себе "по світу" гнучкий робочий час, який передбачає, умовно, додатковий відпочинок в січні, а потім додаткову роботу в червні, зі збереженням загальних норм, щодо встановленої тривалості робочого часуза рік. Тобто, наприлад у 2023р. людина всього відпрацює 2080 год, але при цьому в січні мала 160 год., а в червні мала 192 год, але за цей період отримала звичну з-п без простоїв у січні та перепрацювань у червні. Я відчуваю, що нам це не доступно з огляду на наше законодавство і ДУЖЕ не хочу порушувати привабливість підприємства на ринку праці. Але звісно бажання власника закон, якщо це не порушує місцевого законодавства. Підкажіть чи маємо право ми організувати графік, про який просить власник (це підсумований облік робочого часу?) Або підстави чому не можемо. На користь останнього не впевнена, що ми зможемо запланувати помісячну тривалість робочого часу напередодні в грудні. Серед працівників, які будуть залучені - є роботи із шкідливими та небезпечними факторами (водії навантажувачів, штампувальники)
__________________
Істина має усміхатися, щоб бути привабливою

Последний раз редактировалось korelija; 07.12.2023 в 11:30. Причина: доповнення
korelija вне форума   Ответить с цитированием