Показать сообщение отдельно
Старый 20.03.2013, 10:26   #11
Christa
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.12.2006
Сообщений: 54
Вы сказали Спасибо: 48
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
По умолчанию

Andry,
да я бы не сказала, что обещали золотые горы. такая себе средняя зп по нашему городу, которую прописали в соглашении, но, по большому счету, никакой силы оно не имеет на самом деле.
до меня когда-то был менеджер, но его коллектив не принял. так я смотрю, что тут коллектив никого не принимает: ни меня, ни других новых сотрудников. люди увольняются из-за скотского просто отношения. зп , которая за испытсрок полагалась, выплатили (но не за месяц, а меньше, тк у них же часть идет за прошлый месяц, который я не работала). а вот выплатят ли следующую 11-го апреля- не уверена.. доживу ли я вообще до этой даты здесь((



yara,
ви цілком праві, але річ у тому, що я так і намагалася зробити. але він же не дав можливості навіть більш ніж два слова сказати!! я тільки йому починаю щось казати, а він мені: ти не підготовулася до цього питання! наступне!
ну як, скажіть мені, при такому пресінгу взагалі можно щось сказати, висловити? він мені не дав можливості розповісти те, що я підготувала, сказав, що я не підготувалася і щоб йшла і готувала ці питання знову! А все тільки тому, що:
- він почув від мене не те, що хотів, що його ідеї - це круто, я ж навпаки йому намагалася довести, що його рішення не є раціональним та призведе до великих проблем;
- це така людина, що спочатку каже одне, потім їй вже треба інше, але вона про це не попереджає - в результаті, ти дурепа та баран((

Пробачте, якщо моя українська дуже схожа на російську))
Christa вне форума   Ответить с цитированием