Показать сообщение отдельно
Старый 29.11.2006, 16:36   #2
hope1902
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 31.05.2006
Адрес: г. Киев
Сообщений: 82
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 4 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Я на свому підприємстві дію таким чином:
Ми самі розробили собі бланк направлення претендента на роботу на медичний огляд (звичаиний аналог фірмового бланку, де вписується П.І.Б. претендента на роботу, його майбутня професія (посада), вказуються шкідливі фактори (робота на висоті, пил, шум, ...). Візується дане направлення у нас технічним директором.
Претендент на прийом на роботу сам звертається у рай. поліклініку (за місцем проживання або нашу районнну - нам не принципопо).
Тільки після того, як він мені принесе заключення медичного закладу про придатність до роботи я починаю готувати документи на прийом його на роботу (інакше мені б прийшлось анулювати наказ "Про прийом на роботу" у разі заключення мед. закладу про непридатність працівника до роботи, а це зайва морока).
Строки проходження медогляду при прийомі на роботу ми не встановлюємо, усі розуміють, чим швидше- тим краще, раніше принесеш медогляд- раніше влаштуєшся на роботу, а будеш зволікати- візьмуть на твоє місце іншого.
Мед. огляд при прийомі на роботу у нас проходить за рахунок працівника, а усі наступні щорічні медичні огляди усіх працівників - за рахунок підприємства.
hope1902 вне форума   Ответить с цитированием