Показать сообщение отдельно
Старый 17.01.2017, 17:40   #173
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tanyha Посмотреть сообщение
а где посмотреть,что подписано должно быть собственноручно?
Вы решили меня потроллить? Ну-ну...

Я не стану вам давать совет типа того - а попробуйте куда-нибудь подать неподписанное заявление, я таки дам вам ссылку на то, где почитать:
1. ДЕРЖАВНА УНІФІКОВАНА СИСТЕМА ДОКУМЕНТАЦІЇ.
Цитата:
Окремі внутрішні документи (заяви, пояснювальні й доповідні записки тощо) ...дозволено оформлювати рукописним способом.
2. Закон про звернення громадян
Цитата:
(Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів... У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником.

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором ... а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
3. Українське ділове мовлення:
Цитата:
"У заяві реквізити рекомендується розташовувати в такій послідовності:
Адресат (назва установи або посада, прізвище та ініціали керівника у давальному відмінку, на ім'я яких подається заява), ліворуч вказується назва організації чи установи, куди подається заява (назва установи або посада, прізвище та ініціали керівника у давальному відмінку, на ім'я яких подається заява).
Адресант (назва установи або посада, прізвище, ім'я, по батькові у родовому відмінку (іноді адреса і паспортні дані) особи, яка звертається із заявою);
Нижче у стовпчик - назва професії, місце роботи, прізвище, ім'я, по-батькові, адреса того, хто подає заяву. Якщо заява адресується до тієї організації, де працює адресант, домашню адресу не зазначається. (назва установи або посада, прізвище, ім'я, по батькові у родовому відмінку (іноді адреса і паспортні дані) особи, яка звертається із заявою);
Назва виду документа нижче реквізиту адресату, посередині рядка слово "Заява" пишеться з великої літери й крапка не ставиться.
Текст з великої літери й з абзацу починається текст заяви, де чітко викладається прохання з коротким його обґрунтуванням.
Підстава (додаток): перелік документів доданих до заяви на підтвердження її правомірності. Цей реквізит застосовується у написанні складної заяви.
Після тексту заяви ліворуч вміщується дата, а праворуч - підпис особи, яка писала заяву".
Изучайте!
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
Julytt (18.01.2017), Tanyha (17.01.2017), Мотя (17.01.2017)