Показать сообщение отдельно
Старый 15.04.2021, 13:15   #1725
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,987
Вы сказали Спасибо: 4,208
Поблагодарили 9,526 раз(а) в 5,517 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Татьяна Шевчук Посмотреть сообщение
...прийнята на посаду друкарки (не державна служба), проте виконувала обов'язки державних службовців, розпорядженнями керівника, хоча це не є в моїх посадових обов'язках. Чи законно це?
Питання риторичне і я не розумію, навіщо ви взагалі його задали - адже саме той факт, що ви задали це питання, свідчить про те, що ви добре знаєте на нього відповідь. Якщо не знаєте - нагадаю: усі ваші посадові обов'язки перечислені в посадовій інструкціїї, один з примірників якої вам повинні були видати на руки. Усе, що за межами цієї інструкції, ви не повинні були виконувувати.
Читайте КЗпП України:
Цитата:
Стаття 31. Заборона вимагати виконання роботи, не обумовленої трудовим договором
Власник або уповноважений ним орган не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором.
А тепер я вас запитаю: чому тоді, коли від вас керівник вимагав виконання завдань, не передбачених посадовою інструкцією, ви уче мовчки виконували, а тепер раптово у вас виникли сумніви? Що змінилося?


P.S. Навіяло - "Кочегару Василию всё труднее становится совмещать работу бухгалтера, пекаря и космонавта"
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение: