Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2021, 08:43   #195
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,987
Вы сказали Спасибо: 4,208
Поблагодарили 9,526 раз(а) в 5,517 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от 1234 Посмотреть сообщение
Але для мене дуже дивно, як Центр зайнят
І чи можуть цей дозвіл відкликати у випадку виявлення цієї невідповідності?
Не знаю, я не провидець
Цитата:
Сообщение от 1234 Посмотреть сообщение
UPD: в тій же статті 42-1 вказано, що
4. Вимоги до мінімальної заробітної плати не застосовуються у разі отримання дозволу на застосування праці осіб, зазначених у частині другій цієї статті.
ТО в статті 42-1 вказано, а у вашому пості не вказано, ні хто він, ні чи є він засновником, ні яка у нього освіта

Цитата:
Сообщение от 1234 Посмотреть сообщение
Цікаво, що означає "іноземні високоплачувані професіонали" і як це підтвердити?
Не переймайтеся - працівник, який працює за 1300 євро, аж ніяк не може бути віднесений до категорії "іноземні високоплачувані професіонали"
В п. 8-1 статті 1 Закону "Про зайнятість населення" зазначено:
Цитата:
"...іноземні високооплачувані професіонали - іноземці або особи без громадянства, заробітна плата яких становить не менше 50 мінімальних заробітних плат"
Andry вне форума   Ответить с цитированием