Показать сообщение отдельно
Старый 12.04.2021, 15:30   #194
1234
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 24.10.2018
Сообщений: 20
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 4 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Та навіть у нас в Україні ген. директор за ці гроші працювати не буде, хіба в якійсь фірмі-одноденці

Але для мене дуже дивно, як Центр зайнятості міг продовжити дозвіл без дотримання цієї норми, причому вже двічі
І чи можуть цей дозвіл відкликати у випадку виявлення цієї невідповідності?

UPD: в тій же статті 42-1 вказано, що
4. Вимоги до мінімальної заробітної плати не застосовуються у разі отримання дозволу на застосування праці осіб, зазначених у частині другій цієї статті.

Йдемо до ч. 2 цієї статті:
2. Особливими категоріями іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні, є:
1) іноземні високооплачувані професіонали;
2) засновники та/або учасники, та/або бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні;
3) випускники університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів, відповідно до переліку, визначеного Кабінетом Міністрів України;
4) іноземні працівники творчих професій;
5) іноземні ІТ-професіонали.

Цікаво, що означає "іноземні високоплачувані професіонали" і як це підтвердити?
1234 вне форума   Ответить с цитированием