Показать сообщение отдельно
Старый 21.10.2011, 11:21   #4
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,187
Поблагодарили 6,556 раз(а) в 2,817 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от BaNI Посмотреть сообщение
Мы их обучаем новой пофесии, переводим на участок №2. с низшим разрядом Т.К. разряд ниже, оклад соотв. более низкий, при этом уч-к № 2 идет по Списку №1. Как возможно осуществить перевод работников с участка на участок при этом сохранив з/п по уч-ку №1, и что бы была вредность по уч-ку №2. Извините если не совсем четко сформулирована мысль
почему статья 32 не подходит?

Стаття 32. Переведення на іншу роботу. Зміна істотних умов праці
Переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у статті 33 цього Кодексу та в інших випадках, передбачених законодавством.
Не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, в установі, організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором. Власник або уповноважений ним орган не має права переміщати працівника на роботу, протипоказану йому за станом здоров'я.

У вас чистой воды перевод: другая должность, другое подразделение.
Такой перевод возможен только по согласию работника.
При этом если меняется заработок в меньшую сторону, первые 2 недели сохраняется з/п по предыдущей должности:

Стаття 114. Збереження заробітної плати при переведенні на іншу постійну нижчеоплачувану роботу і переміщенні
При переведенні працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Mardge за это полезное сообщение:
Мотя (21.10.2011)